Anasayfa Moda Düşünmeden Giyinmek ve Şık Olmak mı ? 

Düşünmeden Giyinmek ve Şık Olmak mı ? 

504
0
PAYLAŞ

Biz bayanlar olarak her seyi bir arada istiyoruz değil mi?

Oysa ki çoğu zaman hayat, iş, aşk bizi yoruyor yine de biz dimdik duruyoruz gezmeye giymeye devam ediyoruz. OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ :)

Bazen güne sönük başlıyoruz ama yine de bunu kimse anlamasın diye görüntümüzü düşünüp hem rahat olsun hem şık dursun, hem dikkatler üzerimizde olsun hem de spor olsun diye düşünmeye devam ediyoruz.

Size tavsiye edeceğim alt-üst takımlar bize korkmayın aynı olmaktan diye sesleniyor, akşam yemeği, ofis, hafta sonu gezmeleri, sadece tek yapmanız gereken ayakkabı çanta ve takıda değişiklik yapmak. Onun dışında bugün ne giymem gerek derdini ortadan kaldırmak için birebir.

İster etekli ister kısa pantolonlu bir takım edinin sizde kafanız karışık olduğu gün ya da aceleniz olduğu zamanlarda düşünmeden giyinin ve kendinizi dışarı atın. İsterseniz  sizin için hazırladıklarıma göz gezirirken sahip olmanız gereken takımı bir yandan da üzerinizde hayal edin.

Unutmayın kızlar her şey aynı olsa da tek bir değişiklik bizi birbirimizden ayrırır, her parça birbiriyle uyum sağlar ama klasiğin dışında olmakta dikkatleri üzerimize toplar. Günün gidişine göre naçizane size tavsiyem olan ayakkabılarla güzel günlerde giyinin .

Güzel günler bizi bekliyor kızlar güzel olmaya devam….

PAYLAŞ
Önceki yazıCesaretin var mı?
Sonraki yazıOkula Dönüş Bölüm 1: Yeni Nesil Sırt Çantaları
Ayça Güler
Yıldız Teknik mezunu bir mühendis işinde uzman, herhangi bir ortamda tarzıyla duruşuyla güzelliğiyle bildikleriyle dikkatleri üzerinde toplamaktan zevk alan o yüzden moda makyaj duruş kokular kitaplar bilgi birbirinden ayıramadığım vazgeçilmezlerim, her spor dalında biraz uzmanlık yapmış şairler kadar şiir sever.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here