Anasayfa Manşet Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası

Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası

5851
0
PAYLAŞ

Moda her sezon değişen bir trend olsa dahi, her dönemin vazgeçilmezi olan parçalar da vardır. Ben bunlara kısaca “kurtarıcı parçalar” diyorum. Günlük kullanımdan tutun da davete giderken bile günü kurtarmak için bonus parçalar. Eksik gedik kalmasın kızlar buyurun bir bakın derim..:)

1.Salaş T-shirt

Renk renk t-shirtler hepimizde var tabi; ama özellikle beyaz, gri, siyah renkli t-shirtlerin uymayacağı renk tarz neredeyse yok desem yeridir.:)

Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.32 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.33 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.34

2.Skinny Jean

Skinny jeanler fit görüntüsü ile her türlü kombine uyum sağladığı için, benim favorilerimden. Üzerine salaş bir kazakla günlük görünüm sağlayabiliyorum, hem de topuklu bir ayakkabı ve şık bir bluz ile daha formal da olabiliyorum.

Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.26 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.27

3.Trenchcoat

Hava öyle tuhaf ki, mont giysem terliyorum, t-shirtle de gezsem üşüyorum, zamanları , mevsim geçişleri, vardır ya; trenchcoat işte tam da bu zamanların parçası. Tam bir hayat kurtarıcı.

Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.22 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.23 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.24 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.25

4.Beyaz Gömlek

Eminim hepimizin ilkokul müsamerelerinden hatıra askıların en dibine attığı bir beyaz gömleği vardır. Başta çok sıcak bakmasam da, beyaz gömleğin uzun etek ve yazlık kombinasyonlarını görünce tek kelime ile ba-yıl-dım.

Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.5 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.6 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.8 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.9 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.10

5.Kot Ceket

Kot ceketler arada bir yok olup sonra tekrar çıkan değişmez trendlerden. Daha çok mevsim geçişlerinde aranan parçalardan. Baharda kullanmak isteyenlere; açık kot rengini tavsiye ederim. Hem kombin yapması da daha kolay oluyor.

Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.11 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.12 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.31

6.Siyah Elbise

“Aaa! Ben bunu zaten biliyordum” diyebilirsiniz tabi; ama yine de buraya not düşelim bilenler bilmeyenlere iletsin. İstersek babetle, istersek topuklu ayakkabı ve takılarla klasik bir siyah elbiseyi gündüzden geceye taşıyabiliriz.

Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.2 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.4 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.17

  1. Ceket / Blazer

Daha derli toplu bir görünüm için blazer ceketler tam bir kurtarıcı. Örneğin; acelenizin olduğu bir günde t-shirt üzerine bir ceket almanızı tavsiye ederim. Epeyce işinizi kolaylaştıracaktır, iş hayatından tutunda normal bir günde buluşmaya giderken bile ideal.

Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.14 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.15 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.16 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.18

8.Siyah Ayakkabı/Babet

Ve fazla söze gerek yok. Dolap sahibi olmanın 1. şartı: siyah topuklu ayakkabı. “Benim zaten vaar!” diyenler içinde extra bonus vereyim; tabiî ki de benim için kırmızı topuklu ayakkabı. Bu arada siyah babetleri de es geçmek olmaz. Kot pantolon, etek, elbise altına giyilen babetler artık topuklu giymekten yorulanlar için çok zarif ve şirin bir kurtarıcı.

Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.19 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.20 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.21

9.Kalem Etek

Bu sezonun da modası olan kalem etekleri, ister klasik bir kombinin bir parçası olarak tamamlayıp, istersek de spor ayakkabı veya babet ile günlük ve sportif bir görünüm yakalayabiliriz.

Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.1 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası

10.Şapka

Kışın rüzgardı, lodostu derken; fönleyip çıktığımız saçı 10 dk sonra birbirine sıkı sıkıya kenetlenlenmiş olarak bulabiliyoruz. İşte bu anlarda şapkalar durumu kurtarabiliyor. Özellikle en sevdiklerimden fötr şapkalar bu kışın modası.

Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.28 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.29 Dolabın Kurtarıcı 10 Parçası.30

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here