Anasayfa Moda Saçlar Doğal ve Kullanışlı Saçlara Hazır Mısınız?

Doğal ve Kullanışlı Saçlara Hazır Mısınız?

7814
0
PAYLAŞ

Yine bir sabah işe gitmek için hazırlanıyorsunuz ama saçınızı nasıl yapacağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz. Açık bıraksanız olmuyor, toplasanız olmuyor, en sonunda pes ediyorsunuz ve gün boyu kendinizi kötü hissedebileceğiniz bir şekilde işinize gidiyorsunuz. Bu gün o günlere son vermek için bir gün :)

Eğer el kabiliyetiniz iyi ise ve örgü saç modellerini seviyorsanız bu yazı tam size göre .

Bu yazımda her şey adım adım fotoğraflarda açık şekilde gösterildiği için sizi yazıya değil görsele boğmak istedim :)

saç 1

İlk olarak bu model ile adım adım saçınızda nasıl muhteşem bir model oluşturacağınızı göstermek istedim. Böyle bir saçı yapmak elbette ki kolay olmasa gerek ama pes etmeden denerseniz ikinci yapışınızda başaracağınıza inanıyorum. Eğer bana bu saçı yaptım ama nerede kullanacağım derseniz yanıtım sizi kızdırabilir çünkü bu saç modelini her yerde kullanabilirsiniz. Bir akşam yemeğinde, bir iş görüşmesinde, bir toplantıda, dahası her yerde :)

saç 2

Yine örgü ve topuzun birlikte kullanıldığı bir model.

saç 3

Diyelim ki o gün saçınızı örmek de istemiyorsunuz, salmak da, toplamak da. O zaman bu model sizin istediğiniz olabilir diye umuyorum. Saçınız arkasında oluşturacağınız fiyonk sizi klasiklikten kurtaracaktır.

saç 4

Saçınıza küçük ama etkili bir dokunuş istiyorsanız bu modeli yapmak için gecikmeyin derim.

Bu sade ancak hoş haliniz çevrenizden tam not alacaktır eminim.

saç 5

Ve hepimizin vazgeçilmezi at kuyruğu saçlar. Toplarız toplarız bir türlü istediğimiz gibi olmaz; ya bir tarafı kafamıza yapışmıştır ya da gereğinden fazla bombe oluşmuştur. İşte burada kıvamında bombe ile gün içinde rahatlıkla kullanabileceğimiz saç model :)

Tüm güzellikler sizlerle olsun:)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here