Anasayfa Blog Dikkat Kıvırcık Var!

Dikkat Kıvırcık Var!

2665
5
PAYLAŞ

kıvırcıkBen de bir kıvırcığım. Kıvırcık saçları uzatmak zor iştir; eğer saçlarınıza nasıl bakacağınızı biliyorsanız çok da doğru olmayan bir cümle.

heheh

Sabahları merinos koyunu gibi uyanırız. Aslında saçımız ne kadar çok kabarıksa bütün günümüz bi o kadar da neşeli geçer.

Romantik bir hava verir yüze, tombik yanakları belirsizleştirir, bukleleriyle veya dalgalarıyla oynaması, parmaklara sarıp sarıp geri açması çok zevklidir. Kendinden modellidir.

Saçlarımıza yorum yapan insanlar da hiç bitmez: “ayy saçın çok güzel, bir gün düzleştirsene, sana daha çok yakışır” der birisi. Öteki, “neden hiç dalgalı yapmıyosun?” der. Saçınız uzunken “saçını kestir, kısa daha iyi daha modern olur” saç kısayken, “uzatmayı düşünmüyor musun?” der bir diğeride.. Gülelim mi ağlayalım mı bilinmez.

Ee yaratıcı bi lakabımız da yoktur bizim. Ya kıvırcığız ya da bonus. İşte sizler için saçınızı kolayca toplayabileceğiniz saç modelleri:

makemodel

Rihanna-Saç-Modelirihanna saç modeli

 

Hareketli ve eğlenceli Rihanna modeli. Son derece rahat ve havalı.

hairbandana

 

 

 

 

En sevdiğim aksesuar: Bandanalar. Saçlarımıza bandanalarla renk katabiliriz.

m

mmmmtopuzAh topuzlar, dağınık topuzlar. Kadınları çekici yapan bir detay. İnanılmaz rahat bir saç modelidir. Ortada saç maç bırakmaz toplar kaldırır hepsini ortadan. Yüzün yanlarından sarkan perçemlerle daha da bi güzel gösterir. Biz kıvırcıklarda yapılması en kısa süren saç modelidir. Ayrıca kalem pantolon (boru paça) ya da kalem etekle, bir de topuklu ayakkabıyla dünyanın en uzun kadını gibi hissettirir.

curly hair

şapkalı modelKıvırcık saça sahip olduğum için çok memnunum. Saç tellerim ince olduğu için ne bonus kafa gibi duruyorum ne de saçlarım çok sönük görünüyor. Krem bile kullanma ihtiyacı hissetmiyorum, hemen açılıveriyorlar dolanmadan. Yaşasın kıvırcık saç.

5 YORUM

  1. Merhaba Tansel hanım, yazdıklarınız çok güzel. Ben de bir kıvırcığım ve size katılıyorum. Paylaştığınız saç modellerine bayıııldım :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here