Anasayfa Blog Detaylarda Gizli…

Detaylarda Gizli…

164
0
PAYLAŞ

Etek mi pantolon mu giysem diye karar veremiyorsanız ikisini birden kombinlemeyi deneyin. Military eteğinizin altına stretch deri pantalonunuzu giyip farklı bir tarz yaratmak mümkün. Eşit şekilde optimist olup ikisini bir araya getirin ve kendinizi diğer seçeneği giyemediğiniz için suçlamayın.

Resimde gördüğümüz Margaret Zhang ikisini bir arada kombinlemenin şıklıpını ve rahatlığını kanıtlamıştır. Ayak bileğine kadar pantalonla, oversized yelek ve yaza uygun renkli, desenli bir fularla muhteşem bir görünümü yakalamak zor değil.

Her ürünün kendine özel bir etkisi, enerjisi ve duruşu olduğu için bir araya geldiklerinde bambaşka bir görsel şölen meydana getirmektedirler.

 

zhang-F

JEANLERE DOKUNUŞ…

1970’lerin geri döndüğü 2015 yazında; yüksek bel İspanyol paça kotlar ile giyilen jean üstler ve denim pantolon üzerine denim bir ustu kombinleme geri dönmüştür. Her zaman en sade gıyım olan gömlek elbiselerde de kendini göstermiştir. Giyecek hiçbir şey bulamadığımız zamanlarda bır jean üzerine beyaz t-shirt ve jean ceketi bir araya getirmek en rahat yoldur.

Bu sezon jeanlerde daha önce alışık olmadığımız bazı detaylar da kullanılmaya başlanmıştır. Jeanlerimizi sıradışı detaylarla zenginleştirmek hayatımıza renk katacaktır. Yazın rahatlığını ve bohem ruhunu yansıtan ve deneyimlenen bir klasik olan jeanler resimde görmüş olduğumuz Sherry Shen tarafından kendine özgü bir stil yaratmıştır. Renklı şerit detaylarla süslenmiş bir deiım ceket ile boyfriend Jeansin uyumu mükemmel!

 

 

resim  -Sherry Shen-

 

13

4

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here