Anasayfa Moda Daha Seksi Daha Estetik: Sütyen Askıları

Daha Seksi Daha Estetik: Sütyen Askıları

7031
3
PAYLAŞ

Aman elbisenin kenarından gözükmesin, omuzlardan düşüp kötü bir görüntüye sebep vermesin, tonu kıyafetime uysun dediğimiz sütyen askıları artık kıyafetimizle kapatmak istemeyeceğimiz formlara büründü. Hatta kıyafetlerimizle yapacağımız kombinlerin bir parçası heline geliyor bu estetik tasarımlarla. Bu tasarımlarla sütyen askılarını gizlemek out kıyafetin bir parçası yapmak in!

Daha Seksi Daha Estetik Sütyen Askıları-1

Daha Seksi Daha Estetik Sütyen Askıları-2 Daha Seksi Daha Estetik Sütyen Askıları-3

Sırt dekolteli elbise ve bluzlerle kombinlenebilicek, iç çamaşırının vazgeçilmezi dantel detaylar ve askılarla oluşturulan geometrik formlar.

Daha Seksi Daha Estetik Sütyen Askıları-4 Daha Seksi Daha Estetik Sütyen Askıları-5 Daha Seksi Daha Estetik Sütyen Askıları-6 Daha Seksi Daha Estetik Sütyen Askıları-7

 

Hatta spor yaparken bile daha seksi ve estetik görünmemize yarımcı oluyorlar.

Daha Seksi Daha Estetik Sütyen Askıları-9 Daha Seksi Daha Estetik Sütyen Askıları-10 Daha Seksi Daha Estetik Sütyen Askıları-11 Daha Seksi Daha Estetik Sütyen Askıları-12 Daha Seksi Daha Estetik Sütyen Askıları-13 Daha Seksi Daha Estetik Sütyen Askıları-14

PAYLAŞ
Önceki yazıAşka Dair
Sonraki yazıSalopet Giymenin Zarif Halleri
Emine Nihal Yavuz
Grafik Tasarımcı, sanat, moda ve el yapımı ürünler tutkunu.

3 YORUM

  1. Modelelleri çok beğendim, keşke günlük hayatta nasıl kullanabileceğimiz ile ilgili görseller de koysaydınız. Ben böyle bir ürün almak istiyorum ama nasıl bir kıyafetle uygun olur, kombinlenir diye karar veremedim.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here