Anasayfa Moda Çantalar Clutch Çantalar

Clutch Çantalar

1778
0
PAYLAŞ

Bu sezon tüm markalar koleksiyonlarında büyük clutchlara yer verdi. Çeşit çeşit materyallerle zenginleştirilen bu çantalar sık yada spor kullanımlara cok uygun. Terim anlamı -kavrama- olan Clutch, elde tutulan çanta anlamına geliyor. Yani öncelikle ön planda olan eller bakımlı ve sade olmalı. Yeni trend büyük clutch çantalar elin şeklini zarifleştirip, kibarlaştırır. Çantanın fermuarını açarken bile bambaşka bir duruş sergilenir.

Bu sezonun en çok konuşulan trendi büyük clutchlar kadına çantanın bir aksesuardan ötesini sunmuştur. Takı derdinden bizi kurtaran clutchlar, kimine göre boyutları ufak gelse de modacılar bu soruna da çözüm bulmuş ve büyük çanta severleride mutlu edecek boyutta yeni ürünler tasarlamıştır. Benim favorim her zaman deri çantalar olmuştur. Kullanımı rahat, dokusu yumuşak, suya dayanıklı ve kaliteli görünümü en iyi sekilde yansıtan materyaldir benim için deri çantalar.

Renk yelpazesi geniş, dijital baskı uygulaması mümkün, boyama, lazer kesim ve kabartma tekniğiyle tasarımı zenginleştiren bir yanı da vardır derinin. Koleksiyonumda bulunan deri cantalar her zaman fark yaratmıştır. Şimdi içine istediğiniz her şeyi sığdırabildiğiniz bir Clutch edinme zamanı.

clutch4 clutch3 clutch2 clutch1

PAYLAŞ
Önceki yazıUçuşan Kıyafetler
Sonraki yazıKış Kokan Kitaplar!
Esther Levi
Yeni şeyler öğrendikçe heyecanlanan, hep daha fazla okuyup kendini geliştirmeyi seven, sokakları gezerek ilham alan, yeni yerler görüp keşfettikçe hayal kuran ve bunları tasarımlarına yansıtan, boya kalemleri ve çizim defteriyle aşk yaşayan renkli tasarımcı bir kişilik…

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here