Anasayfa Moda Desenler Çizgi ve Ötesi

Çizgi ve Ötesi

647
0
PAYLAŞ

StarsandStripes2Desenlerin en eskisi en vazgeçilmezi diyebiliriz. Son dönemde bir çizgili modası var ki klasikleşmiş siyah-beyaz formatın haricinde rengarenk, değişik kalınlıklarda, dikey yatay ve hatta her yöne bakan uyarlamalarla yine karşımızda.
Spring_2015_Best_Fashion_Trends_5Formal bir desen gibi görünse de zamansız bir anlatımı olduğunu düşünürüm ben. Öyle ki son zamanlarda yapılan tasarımlara bakıldığında her ana her tarza uyarlandığını görebiliyoruz.
Fashion-Week-Trends-2015-Pattern-Play52015-Çizgili-Desenli-KıyafetlerTabiki çizgi desenli giysilerin kullanımıyla ilgili birkaç dikkat edilmesi gereken nokta var ki:

* Enine çizgi desenli giysilerin kilonuza göre kullanımı önemlidir. Olduğundan daha kilolu gösterdiğini bilmeyen yoktur sanırım.

* Eğer boyunuz kısaysa özellikle alt bedende dikey çizgi desenli giysiler giyilmelidir.

* Genel kullanımında çizgili olan parça tek renk parçalarla kombinlenir, son dönemlerde trend olan pattern mix( önceki yazılarım arasında bu trend yer almakta) ile artık başka desenlerle de kombinlemek mümkün tabiki. Yalnız yine de size tavsiyem yine de çizgi desenli giysilerimizi tek renk parçalarla kombinlemeniz olacaktır.
striped-clothes-trend striped-suit-street-style Stripes-are-in-black-and-white-striped-street-style-nyc Stripes-spring-trend-street-style-celebrity-inspired-1050x7001431438553_kendall-jenenr-zoommain.original.585x0 Mini-Elbise-2014-Çizgili-Kıyafet-Modası miroslava-duma-sokak-stili-3balmain

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here