Anasayfa Blog Cinderella: Çocukluğumuzun Masalı

Cinderella: Çocukluğumuzun Masalı

1253
0
PAYLAŞ

13 Mart 2015’te vizyona girecek Cinderella filmi için hepinizden “çocukluğumun masalı” dediğinizi duyar gibiyim. Hepimizin bildiği klasik Cinderella hikayesinin yönetmeni Kenneth Branagh iken Cinderella’yı Lily James, Prensi Dünya’da en çok izlenen dizilerden olan Game of The Thrones’da Robb Stark rolündeki Richard Madden, üvey anneyi ise Cate Blanchett canlandırıyor.

cinderella-1

Biz kadınların rüyası kırmızı tabanlı seksi ayakkabılarda imzası bulunan Fransız Christian Louboutin’i bilmeyen yoktur. 1992 yılında kırmızı bir ojeyle tabanını boyadığı ayakkabıları günümüze kadar bir arzu objesi olarak getirmiş bir tasarımcı O. Şimdi Cinderellayla Christian Louboutin ne alaka diyecekseniz yanılıyorsunuz. Christian Louboutin bu film için özel olarak bir ayakkabı tasarladı. Walt Disney Christian Louboutin işbirliğiyle müthiş bir cam ayakkabı da böylelikle hayatımıza girmiş oldu.

cinderella-2

“Cinderella sadece güzellik, zarafet ve masallardaki aşkın değil; aynı zamanda ayakkabıların da simgesi” diyen Christian Louboutin film için tasarladığı bu ayakkabıyı şu şekilde tanımlıyor “Hafiflik, zerafet ve şeffaflık !”. Aslında pek de haksız sayılmaz. Kelebek motifleri ve taşlarla süslenmiş bu ayakkabı yine Louboutin imzası olan kırmızı tabanıyla göz dolduruyor.

cinderella-3

Walt Disney’le hayat bulan ve bu masalın başkahramanı olan ayakkabılar belki dolabımızda yer almaz ama hayallerimizde hep yer alacak gibi görünüyor.

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here