Anasayfa Moda Kombinler Cesur Kombin Önerileri

Cesur Kombin Önerileri

998
0
PAYLAŞ

Cesur Kombin Önerileri yazımda bu hafta, baştan aşağı göz alıcı görünmenizi sağlayabilecek fikirler vermek istedim. Tabii bulunduğunuz ortamı dikkate alarak… Bazen sadece kıpkırmızı bir rujla cesur dudaklar, bazen baştan aşağı payet elbisenizi gölgede bırakan sırt dekoltesi… İşte, günlük, gece ve plaj kombinleri için seçtiğim; cesur, çarpıcı, bir o kadar göz alıcı kombin detayları…

Kombinler için Cesur Seçimler
Kombinler için Cesur Seçimler

 

GÜNDÜZ VE GECE KOMBİNLERİNİZDE ÖNE ÇIKANLAR

Gündüz ve Gece Kombinlerinde, Şıklık Ayrıntılarda Gizlidir...
Gündüz ve Gece Kombinlerinde, Şıklık Ayrıntılarda Gizlidir…

Bir Çantadan Çok Daha Fazlası

Naif kadınların dahi gösterişli çanta merakı tartışılmazdır. Aslında çanta; moda olmaktan öte, sizin yaşam biçiminizi yansıtan, en önemli anahtar parçanızdır. Her sezonda başka dünyalara çağıran portföy çantalar, bu sezon gösterişli işlemelerin ve neon boncukların hüküm sürdüğü tasarımlarla karşımızda…

Yazlık Çanta Modelleri 2015
Yazlık Çanta Modelleri 2015

Sıcak Mevsimin Cesur Renklerine Şans Verin…

Sizin için Emilio Pucci ‘nin renklerle dansını sunmak istedim. İddialı bir stil yakalamak için, tek seçeneğiniz olmaya aday!

Yazlık Elbise Modelleri 2015
Yazlık Elbise Modelleri 2015

Sırt Dekoltesi Zarafeti

Sezon, cesur renklerin sezonu! Peki daha romantik olmak istersek? Biraz da, zarif dokuların minimal boncuklarla buluştuğu tasarımlara göz gezdirelim… Parlak ve ışıltılı işlemelerin sönük kaldığı sırt dekoltesi, kadınların iddialı görünümü pekiştirmekle kalmıyor, tek parça zarafetine dikkat çekiyor. Romantizmle seksapalitenin uyumuna hoş geldiniz!

Sırt Dekolteli Elbise Modelleri 2015
Sırt Dekolteli Elbise Modelleri 2015

Bordodan Kırmızıya Geçiş – Cesur Dudaklar

Kış mevsiminin koyu bordo tonlarını, yaz gelmesiyle bir kenara bırakıyoruz ve kıpkırmızı rujları tekrar rafa koyuyoruz. Burda önemli olan nokta; makyajımızın geri kalan detaylarını çok abartmadan yapmak ve dudaklarımızdan rol çalmayacak kadar sade uygulamak…

Kırmızı Ruj Makyajı - Taylor Swift
Kırmızı Ruj Makyajı – Taylor Swift

Altın Topuklar – Cesur Adımlar

2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonlarının vazgeçilmezlerinden; yüksek, çok yüksek stilettoları… Sade tercih edenlerin dahi; ton sür ton kombinlerinde renkleri ayaklarında patlattıkları aşikar. Oldukça parlak ve göz alıcı gold tonunun ince bandajlarıyla ayağı sarması, benim için cesur, sizin için büyük bir adım olacaktır. Çanta ve ayakkabı uyumuna dikkat etmenizi önerir, ışıltılı bir yaz dilerim.

Yazlık Ayakkabı Modelleri 2015
Yazlık Ayakkabı Modelleri 2015

PEKİ YA DENİZ KIZLARI?

Kumsalların İkonik Parçaları – Yine Yine Yine Triangl Bikiniler… 

Avustralya bazlı bir marka seneler seneler öncesi bir tasarım yarattı… O gün bu gündür, kadınlar vazgeçemiyorlar; hatta iç giyiminden günlük kombinlerine taşıyor! Yine bir Triangl sezonuyla karşı karşıyayız kızlar!

Triangl Bikini Modelleri 2015
Triangl Bikini Modelleri 2015

Plaj Kombinlerinde Sırt Dekoltesi

Havalar tam ısınmasa da beni bir yaz ruhu sardı da sardı! Paralel inen kesimlerin, aralığından görünen bikini; hem dinamik hem eğlenceli hem hem hem CESUR… Özetle, bu yaz plaj kombinleriniz için hoş bir armoni!

Plaj Kombinleri 2015
Plaj Kombinleri 2015

Sen sus! Gözlüklerin Konuşsun :)

Vintage model cat eye gözlükler mi, yoksa her yaz müptelası olduğumuz neon camlar mı? Seçim sizin…

Güneş Gözlüğü Modelleri 2015
Güneş Gözlüğü Modelleri 2015

Bu da siz cesur kızlar için seçtiğim “cesur” seçimlerden, kare kare fotoğraflar…

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here