Anasayfa Moda Elbiseler Cesaretin Var Mı, Bandaj Elbiseye!

Cesaretin Var Mı, Bandaj Elbiseye!

1662
4
PAYLAŞ

Her genç kız ve kendini genç hisseden her kadın, 90-60-90 vücut ölçüsüne sahip olmak ister. Klişe olan bu ölçüye sahip olamasalar bile dikkat çekecek bir fiziğe sahip olmak isterler. Hayal ettikleri bu vücut ölçüsüne sahip olduklarında ise, çevrelerindeki insanların beğenisine sunmak isterler; vücut hatlarını ortaya çıkartan kıyafetler ile.

bandaj elbise 5

 

Peki, en çok hangi kıyafet ile leğen kemiğinizi bile göstere bilirsiniz? Tabi ki bandaj elbiselerle tüm vücut hatlarınızı ortaya çıkarta bilirsiniz.

bandaj elbise 7

Bandaj elbiseler, iddialı görünmeyi seven ve fiziğine seven kadınlar için doğru seçim.

bandaj elbise 10

Tasarımı oldukça iddialı olan bandaj elbiseler genellikle dar kalıplı, göğüs dekolteli ve mini boyu ile dikkat çekmekte.

bandaj elbise 14

Dünyaca ünlü bir çok modelin ve ünlünün tercih ettiği bu elbiseleri, fiziğinize güveniyorsanız sizde tercih edebilirsiniz.

bandaj elbise 2

bandaj elbise 15

bandaj elbise

Kendinize güven pompalamak isterseniz ilk denemeniz gereken elbise kesinlikle, bu olmalı!

bandaj elbise 3

bandaj elbise 4

Lütfen ama lütfen kilonuz ile pek anlaşamıyorsanız. Kalça ve basen sorununuz varsa bu elbise türünü tercih etmeyin. Çevrenizdekilerin de bir göz zevki var! Unutmayın!

bandaj elbise 12

Sade bir ayakkabı, çanta ve deri ceketle bile bandaj elbise ile şık olabilirsiniz.

bandaj elbise 13

Giyebileceğiniz yerler ise; özel davetler, mezuniyet baloları, doğum günü partileri veya seksi akşam yemekleri, olabilir! Mutluluk ile giyin!

bandaj elbise 6

4 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here