Anasayfa Ünlüler Cara Delevingne ve Oyunculuk

Cara Delevingne ve Oyunculuk

424
0
PAYLAŞ

2012 yapımı Anna Karenina filminde küçücük de olsa gözüken Cara, 2015 yılında vizyona girecek olan beş filmde rol aldı.

024eb3db6ec0a056925e36abc7797878

Haziranın başında vizyona girecek olan Paper Towns isimli filmin ilk fragmanı yayımlandı. John Green’in Aynı Yıldızın Altında romanından uyarlanan film oldukça tuttuğu için bu romanından uyarlanan filmin de tutacağını düşünüyorum. Bu filmde Cara, Margo Roth Spiegelman isimli kasabadaki her erkeğin hayallerini süsleyen kızı canlandırıyor. Hikayenin ana karakteri Quentin Jacobsen da bu hatuna hasta olan erkeklerden birisi. Gizemli şeylerden hoşlanan Margo, Quentin’e birlikte bir gece yolculuk yapma teklifinde bulunuyor ve Margo birden ortadan kayboluyor ve macera başlıyor.
http://https://www.youtube.com/watch?v=rFGiHm5WMLk
Bütün Haziran Cara’yı izleyeceğiz sanırım çünkü Pan isimli bildiğimiz Peter Pan hikayesinin yeni bir versiyonunda da rol alıyor Cara. Bir denizkızını oynuyor bu filmde Cara bkz :
http://https://www.youtube.com/watch?v=tjW1mKwNUSo
London Fields isimli filmin vizyon tarihi henüz belli değil. Aşk ve cinayet hakkındaki bu filmde Cara karakterlerden birisinin eşi rolünde. Heyecanla bekliyoruz daha fazla bilgi için biz de…
Tulip Fever isimli romantik filmde de küçük bir rol oynayacak Cara.
En çok Cara’yı görebileceğimiz projelerden birisi Kids in Love olacak. Bir gurup gencin okulun ya da ebeveynlerinin onlar için planladığı hayattan daha fazlasını keşfetmek istemesiyle ilgili bir konusu olan bu filmde Cara oyunculuk yeteneğini gösterme şansı bulacak.
Merakla oyunculuğu da modelliği ya da tasarımları kadar iyi olacak mı diye bekliyorum ben şahsen.
Oynadığı Ugly Boy klibi :
http://https://www.youtube.com/watch?v=uMK0prafzw0
ve meşhur Reincarnation :
http://https://www.youtube.com/watch?v=wO4-TV6Zckc

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here