Anasayfa Moda Kırmızı Halı Cannes Film Festivali Açılış / Kırmızı Halı

Cannes Film Festivali Açılış / Kırmızı Halı

348
0
PAYLAŞ

Merhaba!

Cannes Film Festivali açılış gözlemlerimi aktarmak istiyorum biraz.

Sienna Miller

Lanvin imzalı lacivert tuvaletiyle kırmızı halıda olan Sienna Miller, lacivertin üzerine siyah omuz detayı ile tuvaletini zayıflatmış.

Her zaman renk uyumlarına dikkat etmeyi günlük hayatımda kullanmaya çalışırım. Siyah-lacivert, lacivert- kahve, kahve- siyah her zaman riskli renklerdir. Lanvin bu parçasında bence bunu pek dikkate almamış. Ama Sienna Miller zarif takı seçimiyle artı puan aldı. Ama saçları kırmızı halı için aşırı özensizdi.

Bar Refaeli

Beyaz tuvaletini pek hoş bulmadım, kırmızı halı için aşırı özensiz ve sade. Beyaz tuvalete gümüş takı kombini de hiç uymamış. Bence kötü seçimlerin ilk 5’i arasında yer alır.

Karlie Kloss

Versace imzalı tulum mu elbise mi ne olduğu belirsiz bu parçayla bence kötü seçimlerin arasında. Gri ve beyaz oldukça uyumsuz ve göz yorucu.

Julianne Moore

Armani imzalı bu kıyafetiyle bence kırmızı halının gözdelerindendi.Abartı göz yormuyor. Ama üzerine aldığı kürkü bence oldukça gereksiz olmuş. Tabi ki Armani imzası zaten 1-0 önde başlatmış. Yaşına rağmen zerafeti de cabası.

Lupita Nyong’o

Renkli giyinmeyi sevdiğini bildiğimiz halde bu yeşili seçmesi bence tamamen rezalet. Gucci imzasının bu kadar renk olarak kötü olacağını hiç düşünmezdim. Çok ara bi yeşil oluşuda göz yoruyor.Üzerindeki işlemeleri bence hiç yoktan iyi bir görüntü vermiş.

Doutzen Kroes

Ve kapanışı Doutzen Kroes‘la yapmak istiyorum. Versace imzalı beyaz tuvaleti tam anlamıyla şahane. Beyaz oluşu tamamen zerafetini ön plana çıkarmış. Ufak pencere detayları da dekolteye boğmaktan öte daha cazibeli bir görünüm vermiş.

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here