Anasayfa Moda Mevsimlik Bu Yazın Vazgeçilmezi : Dantel Büstiyer

Bu Yazın Vazgeçilmezi : Dantel Büstiyer

531
0
PAYLAŞ

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte şimdiden içimiz kıpır kıpır. Kuşlar, çiçekler, güneş ve özellikle tatilin yaklaştığını bilmek bizleri şimdiden heyecanlandırmaya başladı bile :) Havaların düzensiz oluşu, karamsarlığa neden olsa da yaz çok yakında :) 

Alışılmışın dışında bu yaz bir farklılık yapıp, günlük hayatta da rahatlıkla kullanabileceğimiz dantellere yer açalım. Partylerde, düğünlerde kısacası özel günlerde sıklıkla tercih edilen dantel, günlük hayatta da rahatlıkla kullanabileceğimiz bir parça haline geldi. 

Sokak modasında fazlasıyla kullanılan danteller, ayakkabılardan çantalara, aksesuarlardan kıyafetlere kadar birçok yelpazede yer alıyor. Özellikle son dönemde revançta olan büstiyerler ise dantellerle birleşerek sokak modasına yeni bir soluk kazandırdı. Rahatlığın ve şıklığın simgesi danteller, bu yaz ve belkide uzun bir dönem, kombinlerin yıldız parçası olacak gibi. Benimde sıklıkla tercih ettiğim ve çok şık olduklarını düşündüğüm birkaç model paylaşacağım. Bu yazın vazgeçilmezleri olmaya aday dantel büstiyerler karşınızda :)

 

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here