Anasayfa Öne Çıkanlar Brüksel Güzeli Ayshe Akın Hakkında Her Şey

Brüksel Güzeli Ayshe Akın Hakkında Her Şey

6008
2
PAYLAŞ

Yeni çıkardığı “Kim ne derse desin” cover şarkısıyla müzik piyasasını alt üst eden Brüksel güzeli Ayshe Akın, giyimiyle de ön plana çıkıyor.

Ayshe Akın, önceki ismiyle Ayşe Özdemir, 22 yaşında Belçika doğumlu bir Türk güzeli. 4 dil biliyor ve oldukça sempatik bir kişiliğe sahip. Kendisi önceleri Önder Turacı evliliğiyle magazinde görülmüş ancak bu evlilik gerçekleşmemişti. Şimdi ise çıkardığı single ile hayran kitlesini arttırıyor. Yeni çıkardığı şarkısını aşağıdan dinleyebilirsiniz:

Ayshe feat. Cem Belevi – Kim Ne Derse Desin

Ayshe Akın aynı zamanda stiliyle de göz dolduruyor. İşte Ayshe’nin birbirinden güzel fotoğrafları:

ayshe-akin-kimdir-instagram-fotoğrafları-1 ayshe-akin-kimdir-instagram-fotoğrafları-2 ayshe-akin-kimdir-instagram-fotoğrafları-3 ayshe-akin-kimdir-instagram-fotoğrafları-4 ayshe-akin-kimdir-instagram-fotoğrafları-5 ayshe-akin-kimdir-instagram-fotoğrafları-6 ayshe-akin-kimdir-instagram-fotoğrafları-7 ayshe-akin-kimdir-instagram-fotoğrafları-8 ayshe-akin-kimdir-instagram-fotoğrafları-9 ayshe-akin-kimdir-instagram-fotoğrafları-10 ayshe-akin-kimdir-instagram-fotoğrafları-11 ayshe-akin-kimdir-instagram-fotoğrafları-12

 

Ayshe Akın’ın diğer fotoğraflarına kendisinin resmi instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Ayshe’nin Instagram Hesabı: @akinayshe

2 YORUM

  1. Çok güzel ve cana yakın biri bence başarılı olmayı hakediyor :) Yeni şarkısında Cem Belevi’yle düeti de çok güzel olmuş dinlemelisiniz.

  2. yaaaa ayshe’nin saç renqini bilen varsa yorumuma cevap verebilirmi ?…. peki o saçı boyamış mııı doqal halı mi ? ama saç renqini biliyısabuz mutlaka yazınnn lütfennn :((( ayshe çooooooooooookkkk qüzelsn ^_^ ♥ ♥ ^ _^

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here