Anasayfa Moda Brokar Kumaş ve Desenleri

Brokar Kumaş ve Desenleri

2240
0
PAYLAŞ

Yüzyıllar öncesinin modası brokarlar 2012-2013 yılında geri döndü. Bazı dizilerin de katkısı olmuş mudur bilinmez ama modada geriye dönüş olduğu bir gerçek. 3-4 senedir modada yerini koruyan brokar kumaş ve desenler gerek asil duruşu gerek cool havasıyla ister plaza, ofis ortamında isterseniz de davetlerde tercih edebileceğiniz bir tarz olacaktır diye düşünüyorum. Özellikle benim de favorim olan brokar desen pantolonlar 2014’te olduğu gibi 2015’te de  moda olacaktır.

brokar kumaş ve desenleri-2

Peki brokar kumaşları nasıl ayırt edebiliriz?

Brokar kumaşlar, üzerinde kabartma desenler olan zemini ipek cinsi kumaşlardır. Çoğunlukla kış aylarında tercih edebileceğiniz Barok tarza sahiptir. Ancak kumaşların kalınlıkları iplik sayısına, dokunuşuna göre değişmektedir.

Dolayısıyla ince olanları bulduğunuz takdirde yaz ayları için de tercih edebileceğiniz bir tarz olacaktır. Yaz ayları için daha minik desenli ve açık tonda olanları tercih etmenizi tavsiye ederim. ;)

brokar kumaş ve desenleri-14

Paylaştığım görseller sizin için fikir oluşturacaktır diye düşünüyorum. ;)

Görseller:

 

 

PAYLAŞ
Önceki yazıKendini Yenileme Zamanı
Sonraki yazıO Saçı Bi’ Topla Diyenlere: Yarım Topuz
Meltem Gül
Marmara Üniversitesi Bankacılık Bölümü lisans mezunu. Zıt renkli kombinlerde bile bir uyum arayan, oldukça detaycı ve bir o kadar mükemmelliyetçi başak kadını.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here