Anasayfa Moda Kombinler Boyfriend T-shirt ve Gömlekler!

Boyfriend T-shirt ve Gömlekler!

1028
0
PAYLAŞ

  Hayatımıza 2014’de giren boyfriend pantolonlardan sonra 2015’de boyfriend t-shirt ve gömlekler ile tanışıyoruz. Özellikle yaz aylarında kısa kot şortların üzerine geçirilen bol erkek t-shirtleri ile çok rahat edeceksiniz. Ağabeyinizin, erkek kardeşinizin, sevgilinizin veya eşinizin dolabına uğramanızı öneriyorum.

 Bu t-shirtleri ucuza da satın alabilirsiniz. Yaz başında kardeşime DeFacto’dan aldığım t-shirtleri bir çok kız arkadaşımın üzerinde görmedim değil, haberiniz olsun. DeFacto’dan 14,99’a sahip olacağınız t-shirtlerinizin altına kot şort, boyfriend jean ve kot taytlar ile kombin yapabilirsiniz. LCW’den de 14,90’dan başlayan fiyatlardan satın alabilirsiniz. Pull and Bear’dan 24,99’dan başlayan fiyatlardan satın alabilirsiniz. En uygun olan mağazaları belirtmek istedim. Şıklık lüks değildir.

 Boyfriend t-shirt

Boyfriend t-shirt Boyfriend9 Boyfriend t-shirt

Gömleği unuttum mu sandınız? Asla unutmam en favorim boyfriend gömlek modası. Çünkü hem seksi hem de şık görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Erkeklerin en büyük fantezilerinden biridir;  gömleklerini giymiş şekilde evin içinde dolaşmanız. “Peki neden dışarıda dolaşmıyoruz ki?” diye düşünen bir dünyalı hatun bunu hayata geçirmiş bulunuyor. Çok da güzel olmuş iyi ki de olmuş.

boyfriend4 Ne kadar da seksi değil mi?

Boyfriend gömlek Tak takıştır yaparak da dişiliğinizi ön plana çıkara bilirsiniz.

Boyfriend gömlek d06f05f656de5523a463d80ecb2c322b Boyfriend gömlek Boyfriend gömlek Hem gömleğinizi hem de t-shirtünüzü aynı anda da kombin yapabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here