Anasayfa Moda Bohem Tarzı “Etro”

Bohem Tarzı “Etro”

1123
0
PAYLAŞ

Önceki yazımda, Bohem Tarzını anlatmaya çalıştım. Bir kaç örnek de verdim. Fakat, biraz daha anlatmaya karar verdim. Bohem Tarzını, tam anlamıyla yansıtan, bir kaç marka var. Bunları en başında ETRO markası geliyor bence. ETRO, dünyaca ünlü İtalyan moda markasıdır.

Gerolamo; ETRO’yu, 1968’da kumaş ve tekstille başlayıp, sonradan kravat, şal gibi aksesuarlarla devam etmiştir. İlk bayan ve erkek koleksiyonunu, 80’li yılların sonunda çıkarmıştır. Ayrıca gömlek ve kravat da, dünyanın önde gelen markalarından biri.

Siyayet den Sanat’a, İş Dünyasindan Spor’a, birçok dalda, kişinin tercihi olduğunu da, unutmamak lazım. Bildiğim kadarıyla bu günlerde, Parfüm olarak piyasada. Şimdi sizlere, ETRO Markası’nın, 2015 Yaz Koleksiyonu’ndan bazılarını paylaşacağım. Resimlere baktığınız da, nasıl bir stil olduğunu daha iyi anlayacaksınız..

Beğeniceğinizi umuyor ve sizi Bohem Tarzı’yla baş başa bırakıyorum…
Sevgiyle kalın,
Tabiki takipte kalın :)

PAYLAŞ
Önceki yazıElinizden Düşüremeyeceğiniz Clutch Çantalar
Sonraki yazıRenklerin Dili!
Betul Demirci
2004'den bu yana; 10'dan fazla kurs dan eğitim almış, Giyim üzerine eğitimine, 6 yıl ayırmış ve bu alanda Houte Couture de dahil eğitimini bitirmiştir. Şimdi kendi işini kurmaya çalışırken bir yandan Özel tasarımlar hazırlayan Kendi halinde biri.. :) Ve Çizip tasarlayan, dikip giyen. Tasarım, moda ve fotoğraf tutkunu, Sade bir insan..:)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here