Anasayfa Moda Saçlar Bir Lana Del Rey Trendi: Çiçekli Taçlar

Bir Lana Del Rey Trendi: Çiçekli Taçlar

2702
0
PAYLAŞ

Cool kadın Lana Del Rey’in başlattığı çiçekli taç akımı etkisini hala sürdürüyor ve bu senede en beğenilen saç aksesuarları arasında üst sıralarda yer alıyor.

Lana-Del-Rey-flowers
Geçen sene arayıpta bulmakta zorlandığımız çiçekli taçlar bu sene hemen hemen her mağazada yerini almış durumda. Klasik,romantik hemen her saç modeline uyarlanabilen bu taçlar bana kalırsa en çok bohemian tarza yakışıyor. Festivallerden, sahillere, gece kulüplerinden, düğünlere hem gece hem gündüz her kıyafetle kombinleyebileceğimiz bu aksesuarları kendimizde kolaylıkla yapabiliriz. Bunun için düz renkli bir taç, yapay çiçekler, bir makas ve de bir slikon tabancası yeterli. Eğer taç kullanmak istemezseniz kıvrılabilen, saç için uygun teller kullanabilirsiniz. Telleri iki ya da üç katlı daireler haline getirip etrafına seçtiğiniz çiçeklere uygun renklerle dolayıp üzerine yine slikon tabancası kullanarak çiçekleri yapıştırabilirsiniz.

flower-crown-diy2

10706b706760c0647c054f4e6a4010c2

Eğer kendiniz yapmak istemezseniz H&M mağazasının yeni sezon saç aksesuarlarında çok güzel modeller bulabilirsiniz. Bunlarda H&M’in koleksiyonundan;
hmprod (1)

hmprod

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here