Anasayfa Moda Tırnaklar Bir Kadının En Şık Olduğu Yeridir Tırnaklar!

Bir Kadının En Şık Olduğu Yeridir Tırnaklar!

3886
0
PAYLAŞ

ojeyle-tirnak-susleme-ornekleri-1Bir kadının en şık olduğu yeridir Tırnaklar!

Biz kadınların küçük bir kız iken başlayan ve süregelen bir şekilde vazgeçemediği tek şey bakımlı olmaktır. Bakımlı olmak sadece güzel ve şık giyinmekten ya da abartılı bir makyajdan geçmiyordu bizler için. Tabi ki ojelerden bahsediyorum! Hayatımızı kurtaran her renk ojeden ve son yılların trend’i olan mat-parlak ojelere ve güzelliğe güzellik katan tırnak süslerine yer verelim sizlerle. Her mevsimin kendine ait rengi olduğu benimsenmiştir, bu yüzden biz kadınlar genellikle sonbahar-kış mevsimi geldiğinde koyu renk ojeler sürmeyi severiz. Vazgeçilmez bordo, rock’n roll siyah, özlemle anılmış ilkbahar tonu; kahverengi tonları.. kısa ve küt tırnaklar kullanıyor iseniz bayanlar bu renkler sizin için idealdir,haricinde açık krem, kemik tonları da oldukça cazibeli duracaktır. ilkbahar – yaz aylarında ise daha çok doğanın canlılığına uygun oluruz, çim yeşili, gökyüzü mavisi, bulut beyazı ve batan güneş kırmızısını çok severiz. Opak beyazını kullanabilir ve her kıyafetimiz ile şıklık kazanabiliriz. Açık renk ve mat ojeleri seviyorsanız eğer üstüne bir kat parlatıcı oje sürmeniz daha kibar ve nazik bir şıklık katacaktır. Son trendlerimize baktığımızda ise bugüne kadar kullandığımız her renk ojenin artık parlaklığından ziyade matlaştığını görür olduk, bazılarımız ise bunu kombin yapıyor, french ile tabir ettiğimiz , oje sürme tekniği kullanıyordu. Sizce de çok şık ve al benili tavrıyla görmüyor muyuz bordo rengini?

Son ayların ise vazgeçilmez ojeleri mat ve simli olanları. Gri tonlarını sizde benim gibi çok seviyor ve kullanıyorsanız eğer, mat gri,simli ya da metal gri bir ojenin her kıyafetinize uygun olduğunu görebilirsiniz. Spor-şık bir tarz ile, gidilen bir davette, girilen her ortamda sizinle eşlik ettiğini hissedebilirsiniz. Aynı zamanda tırnaklarınızın ve ellerinizin güzel görünmesini sağlıyor, biz kadınlar için en önemli nedendir oje kullanma konusunda.

ojeyle-tirnak-susleme-ornekleri-3Şu sıralar daha çok kadınlarımız soluk renkleri , pastel renkleri daha çok benimsiyor ve kendine yakıştırıyor. Bunlardan biride tabi ki benim. Pastel renklerin bu dünyada uyum sağlayamayacağı bir şey göremiyorum. Pastel renkleri ojelerde kullanmak, parlak veya mat her şekilde şık durmasını sağlar. Girdiğimiz bir ortamda, giydiğimiz kıyafetimizin öne çıkmasını ve bakıldığında ise bakımlı ama asil duran tırnaklar istiyorsak eğer pastel renkleri daha çok kullanmanızı öneririm.

ojeyle-tirnak-susleme-ornekleri-4Uzun tırnakları seviyor ve kullanıyorsanız eğer, sizin tırnaklarınıza yakışacak en güzel ojeler parlak ve her renk ojedir. Daha canlı renkleri tercih ederseniz tırnaklarınızın güzelliği ortaya çıkacaktır.

ojeyle-tirnak-susleme-ornekleri-5Doğru tırnak süsü ve doğru oje! Desenli tırnak süslemelerine gelecek olursak, süsleri seçerken en önemli ve dikkat etmemiz gereken noktanın, hangi renk ojenin üstüne nasıl bir tırnak süsü uygulayacak olmamızdır. Koyu renk oje kullanıyorsak desenimizin mutlaka koyu rengin üstüne neşe katacak yani canlandıracak bir tırnak süsü olmasına dikkat etmeliyiz. Örneğin ; fotoğrafta gördüğümüz siyah mat ojenin üstüne, dairesel ve canlandırıcı şekiller kullanılmış ve siyahın iç karartıcı bir renk olmasından çıkarak, şık ve tarz olması sağlanmıştır.

ojeyle-tirnak-susleme-ornekleri-5Tırnaklarınıza uygulayacağız renklerle ve kullandığınız tırnak süsleriniz ile, bir dokunuşunuz ya da ufak bir rötuş ile bir çok güzel görünüm elde edebilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda dikkat çekici, asil ve bakımlı tırnaklara sizlerde kolayca sahip olabilirsiniz.

ojeyle-tirnak-susleme-ornekleri-6ojeyle-tirnak-susleme-ornekleri-7

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here