Anasayfa Blog Bir Aşk Tarifidir ”Siyah”

Bir Aşk Tarifidir ”Siyah”

779
4
PAYLAŞ

Ah biz kadınlar ne çok severiz o sihirli rengi. Kimisi zayıf görünmek için, kimisi asaletine kapıldığından, kimisi ciddi görünme derdine, kimisi de sadece tutkusuna kapılıp atar kendini kollarına.

Hatırlayın kaç kere bir daha siyah almayacağım diyipte yine gidip siyahlara büründüğünüzü. Seviyoruz işte napalım. Bir siyah mini elbise fazla olsa dolabımda n’olmuş yani düşüncesi zaten hep içimizde. Mini siyah bir elbiseyle kombinlenen yine siyah çorap çizmeleri de gördük mü tabi ki firar etmeye meyilli aklımız kendisini siyah diyarında buluveriyor değil mi? Bizde konu siyahsa gerisi teferruat diyip kapılıp gidiyoruz.

Pek çok insan siyahı kusur kapattığı ya da sadece fazla kiloları gizlemede uzman niteliğinde olduğu için giyer. Ama dünyaca ünlü top modellerimizin bu renkten vazgeçememesi gerçeği de vardır ki, buda rengin zarafetini ön plana çıkarır, ışıkları üstüne çeker ;)

Rosie Huntington-Whiteley, Ana Beatriz ve tabi ki Miranda Kerr gibi modeller, günlük hayatta bolca siyah kullanarak listenin başı çekmekte.

 

4 YORUM

  1. Siyah benim favori rengim! Sizin sayenizde siyahı kombinlerimde daha güzel kullanacağım Ece Hanım :) Yeni yazılarınızı okumak için sabırsızlanıyorum…

  2. Yazınıza pinterestten ulaştım, okumaktan zevk aldım. Paylaştığınız kombin fotoğrafları tek kelimeyle harika :)

  3. İki yerde de tamamen ben ne giyerim diye düşünerek paylaşımlarda bulunuyorum.Beni bulmanıza çok sevindim,umarım takipte kalırsınız :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here