Anasayfa Moda Aksesuarlar Bilezikleriniz Konuşulsun!

Bilezikleriniz Konuşulsun!

143
0
PAYLAŞ

Her kadının vazgeçilmezi olan takılarda moda bu yıl da bileziklerden yana! Takılar, kombinlerimizi tamamlayan, kombinimize renk ve hareket katan en güzel ayrıntılar… Kombinimiz sade bir kombin ise, takıdaki tercihimiz hareketliden yana; kombinimiz hareketli bir kombinse tercihimiz sade bir takıdan yana oluyor. Kombinimizin eksik kalan yanını bir çırpıda tamamlıyor takılar… Desensiz, sade bir görünüme sahip olan bir kıyafeti bir anda gösterişli bir hale çeviriyor. O halde takılar bayanların sihirli değnekleridir diyebiliriz!

Sizler için favori bileziklerimi seçtim. Hepsi birbirinden güzel ve orijinal. Alışılagelmiş bilezikler kullanmaktan sıkılmış bayanlar için güzel örnekler var. Bu bileziklerle sıradışı olmak kesinlikle mümkün. :)

bileziklerinizkonusulsun (1)bileziklerinizkonusulsun (5)bileziklerinizkonusulsun (23)bileziklerinizkonusulsun (20)bileziklerinizkonusulsun (25)bileziklerinizkonusulsun (9)bileziklerinizkonusulsun (24)bileziklerinizkonusulsun (6)bileziklerinizkonusulsun (3)bileziklerinizkonusulsun (4)bileziklerinizkonusulsun (2)bileziklerinizkonusulsun (26)bileziklerinizkonusulsun (10)bileziklerinizkonusulsun (8)bileziklerinizkonusulsun (19)bileziklerinizkonusulsun (11)bileziklerinizkonusulsun (22)bileziklerinizkonusulsun (14)bileziklerinizkonusulsun (27)

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here