Anasayfa Moda Renkler Beyazım Geldi!

Beyazım Geldi!

329
0
PAYLAŞ

Yeterrrr!!! Lütfen artık şu kış bitsin. Güneş açsın, sıcaklar gelsin, kuşlar cıvıldasın, ağaçlar çiçek açsın ve ben beyaz giyim.

Evet siyah vazgeçilmezdir, elittir, her daimdir, ama kış o kadar uzun sürdü ki, ve o kadar çok koyu renkler ve hatta siyah giydik ki, uzun bir süre siyah ve koyu renk görmek istemiyorum.

Beyazım geldi, acil beyaz giymeliyim. Beyaz pantolonlar çıksın, beyaz t-shirtler, gömlekler, atletler giyilsin, beyaz olan ne varsa acil giyilsin…

beyaz8 beyaz11 beyaz1 beyaz9Hele bir de yanık tenle beyaz giyildi mi, işte o zaman değme keyfine..Beyaz elbiseler, etekler, şortlar işte o zaman kendini göstermeye başlıyor.beyaz12 beyaz7 beyaz5 beyaz4Beyaz t-shirt dolaplarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir.Kullanımı kolay,rahat hem spor ve hatta hem de şık..Her türlü, her renk  pantalonun, şortun, eteğin üzerine bir  beyaz t-shirt en klasik, en doğal, en basit kullanım. Beyaz t-shirt olmazsa olmazlarımdan.

beyaz17 beyaz18Yaz sıcaklarında tiril tiril beyaz bir elbisenin yerini ise hiç bir şey tutamaz.

 

beyaz16

beyaz3Peki ya, bir beyaz takıma ne demeli…Ya da bir gece elbisesine..beyaz14 beyaz6Beyazın asaleti, sadeliği, elegantlığı ne olursa olsun tartışılamaz.

Beyazlı güzel bir yaza…

 

 

 

PAYLAŞ
Önceki yazıMakyajın Olmazsa Olmazı Highlighter
Sonraki yazıKendin Yap Kendin Tak!
Şebnem Büyükgöl
18.02.1972 doğumluyum, Boğaziçi Üniversitesi, Turizm ve Yöneticilik bölümünden mezunum. İstanbul, Suadiye'de oturmaktayım. Tekstil imalat ve ihracaat ile uğraşmaktayım.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here