Anasayfa Moda Beyaz Giymenin Dayanılmaz Hafifliği

Beyaz Giymenin Dayanılmaz Hafifliği

564
0
PAYLAŞ

Her ten ve saç rengine, biraz daha fazla yakışan bir renk vardır. Ama beyaz doğru kullanıldığı takdirde tüm saç ve ten rengindeki kadınlar için en uygun renktir. Gereğinde siyah kadar asil, kırmızı kadar seksi, pembe kadar neşeli görünebilir insan, beyaz renkli doğru parçaları seçtiğinde. Eskiden sadece yaz rengi olan bu renk, değişik tonları ile artık dört mevsime de hitap eder olmuştur.

Özellikle ekru dediğimiz, halk dilinde kırık beyaz artık gelinlikler için bile en çok tercih edilen beyaz tonudur.

Beyaz ile en şık duran renkler de bana göre yeşil, kırmızı, altın ve gümüş tonlarıdır. Ve tabii ki siyah ile olan kombinler asla modası geçmeyecek, asil seçimlerdir. Özellikle karşı tarafta iyi bir izlenim bırakmanız gereken, iş görüşmesi, ilk randevu gibi yerlere giderken beyaz giymenizi tavsiye ediyorum. Bu renk dürüst, temiz, şık, asil bir imaj çizmenize yardımcı olacaktır ilk intiba olarak.

Beyazı nasıl giymeliyiz dersek de en sevdiklerimden örnekler ile göstermek istiyorum sizlere, gözlem yapıp, ilham almak ve uygulamak, herkes kendine en iyi giden beyazı bulacaktır.

PAYLAŞ
Önceki yazıCici mi cici Kuru Kafalar
Sonraki yazıMikro İkonik Çantalar!
Funda Turan
İşletme mezunu, edebiyat asığı, moda tutkunuyum. Tarz sahibi, pozitif , gülümsemeyi seven, renkli, her işini aşkla yapan bir gönül insanıyım.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here