Anasayfa Moda Kombinler Basic Üstleri Nasıl Kombinleyebiliriz?

Basic Üstleri Nasıl Kombinleyebiliriz?

1229
0
PAYLAŞ

Basic parçalar bir açıdan bakılırsa en kolay kombinlenebilir parçalar fakat eksik kombinlendiğinde ortaya çok silik bir tarzın çıkması da mümkün. Üst ve alt parçaların her ikisi de basic seçildiği takdirde gereğinden fazla sade ve uğraşılmamış bir görüntü çıkabiliyor. Bu nedenle kombinlerken birkaç önemli noktayı gözardı etmememiz gerekiyor.

basic-tshirt-modelleri-1

 

Basic denildiğinde aklımıza ilk gelen şey bu tek renk tişörtler oluyor. Ve en çok kullanılan renkler siyah, beyaz ve gri. Bu tişörtler hareketli bir altla kullanıldığında hem spor hem şık bir görünüme kavuşabiliyor.

 

2015 Kadın Kalem Etek Modelleri 22

Bu örnekteki gibi kullanıldığında oldukça classy bir görünüm elde edilebilir. Kullanılan parçalar gerçekten çok basit parçalar: desenli bir kalem etek, düz siyah renkte bir süveter.

Boyfriend Jean çılgınlığı (1)Sanırım bu tarz üstlerin en güzel kombinlendiği parça boyfriend jean’ler. Üstte gördüğünüz kombinin altına düz taban bir ayakkabı veya babet giydiğinizde oldukça günlük olabilirken, çarpıcı renkte -örneğin; neon renklerde- topuklularla denediğinizde kesinlikle bambaşka bir şey ortaya çıkarabilirsiniz.

fur street style 1Düz bir dar kesim pantolon ve sadece beyaz bir tişörtle eşleştirdiğiniz kürk montlar da başka bir seçenek.

imageSon olarak, boyfriend jean ve leopar bir ceketle kombinlenen bir beyaz tişörtün sadeliğini ve şıklığını görüyorsunuz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here