Anasayfa Moda Baroque Jacquard Desenler!

Baroque Jacquard Desenler!

400
0
PAYLAŞ

Baroque polyvore-kapak

Bu yaza damgasını vuracak diğer büyük bir olayımız ise; Baroque jacquard elbiseler.

Dolce & Gabbana gibi bir çok ünlü markanın, moda haftalarında başarı ile sergilediği özel tasarımlardan olan jacquard modeller, işlemeleri ve özellikle renkleri ile oldukça yoğun ilgi gördü. Her yaşta kadının severek kullanacağı bir ürün. Bir çok ünlü isimlerin üstünde de oldukça sık rastlayabilirsiniz bu modellere. Tüm stil ikonlarının son zamanların en tercih edilen tasarımları arasında şimdiden yerini aldı! Yoksa siz hala gardırobunuz da Baroque Jacquard’ lar için yer açmadınız mı?

chicwish-beads+baroque+jacquard+dress-fashion+chic

baroque-jacquard-dresses.1

Özel detay işlemeleri ve eski dokumaları andıran işçilik ile mükemmel bir uyum olmuş. İşlemelerinin her yaş için uygun olması ve renklendirmeleri ile özellikle açıktan koyu tonlara ya da koyudan açık tonlara gitmesi, her ten de hanımların giyebileceğini gösteriyor.

Baroque polyvore-kombin

Elbisenin pileli, düz, dar gibi bir çok kesim detaylısını bulabilirsiniz. Full desenli olması ise ayrı bir hava katarak, günlük hayatımız da ve günlük hayatımızın dışında her şekilde kullanıma açık. Yaz aylarında stilettolar ile tercih edilebilir, ilkbahar-sonbahar aylarında ise hafif bilekte biten topuklu bootie’ ler ile kullanılabilir. Uygun bir çanta ve birkaç saç aksesuarları ile kombini tamamlayabilirsiniz.

New-Spring-Summer-2014-Runway-Dress-Princess-Type-Sleeveless-Vintage-Baroque-Floral-Print-Jacquard-Dress-For

New-Spring-Summer-2015-Runway-Dress-Princess-Type-Sleeveless-Vintage-Baroque-Floral-Print-Jacquard-Dress-For

Bizlere biraz daha Çinlilerin – Japonların – Hintlilerin kullandığı desenleri anımsatan ve günümüz modasına uyarlanarak şık ve modern hale getirilen Baroque Jacquard elbiseleri Chicwish.com’ dan kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Bir çok çeşit ve desenler sizleri bekliyor!

sevgilerle

1500-RVN-Metallic-Baroque-Jacquard-High-Waisted-Skirt-for-Women-4

baroque-jacquard-dresses

PAYLAŞ
Önceki yazıKurtarıcı, Göz Alıcı, Masum, SİYAH !
Sonraki yazıBir erkekle yaşamak: Rüya mı, kabus mu?
Makine yapı ressamlığı ve konstrüksiyon mezunu, blog yazarlığı yapmakta ve kendi kitabını oluşturmakta. şuan ise Plato Myo' da Moda tasarımcısı olup kendi markasını oluşturmak için yol almış durumda. Tarzımı belirlemiyorum çünkü Moda; üstünde küçük oyunlar oynayacağınız bir oyundur.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here