PAYLAŞ

Son yıllarda Versace, Stella McCartney ve Alexander Wang gibi ünlü tasarımcılarla yaptığı işbirlikleri ile adından söz ettiren H&M, Kasım ayında yeni bir koleksiyonla moda tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 2015 Sonbahar sezonu için Fransız moda evi Balmain ile anlaşan H&M, ortaklığı Mayıs’ta gerçekleşen Billboard Ödülleri’nde duyurmuştu. Genç tasarımcı Olivier Rousteing’in kreatif direktörlüğünü yaptığı Balmain, Rihanna, Kendall Jenner ve Kim Kardashian gibi birçok ünlü tarafından tercih ediliyor.

Olivier Rousteing, “Bir tasarımcı olarak esas hedefim kendi jenerasyonuma hitap etmek. H&M, herkesi Balmain dünyasıyla buluşturmak, hayalin bir parçasını gerçekleştirmek ve bir hashtag ile desteklenen beraberlik hareketi #HMBalmaination’ı oluşturmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.” diyor.

Kampanyada yer alan ünlü modeller Gigi Hadid, Jourdan Dunn ve Kendall Jenner Balmain’in gösterişli tasarımlarıyla oldukça dikkat çekici görünüyor.

balmain-x-hm-2 balmain-x-hm-3 balmain-x-hm-4 balmain-x-hm-5 balmain-x-hm-6 balmain-x-hm 5 Kasım’dan itibaren dünya çapında yaklaşık 250 mağazada ve online noktalarda satışa sunulacak koleksiyon, kadın ve erkek giysilerinin yanı sıra aksesuarlardan oluşuyor.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here