Anasayfa Moda Saçlar Bal Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bal Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

15315
10
PAYLAŞ

Kadınların vazgeçilmez saç renklerinden biri bal köpüğü saç rengini siz de evinizde kendiniz elde edebilirsiniz. Yazımıda detaylı bir şekilde nasıl elde edebileceğinizi ve örneklerini paylaştık.

Evde Bal Köpüğü Saç Rengini Elde Etmek

Saçınızın rengini değiştirmek isteyen kadınlar için saçlarının var olan rengi çok önemlidir. Renk tonunuz istediğiniz saçı elde etmeye ne kadar uygunsa işiniz o kadar kolay ve kısa sürecektir. Farklı saç renkleri tonları için nasıl bir işlem uygulamanız gerektiğini detaylı bir şekilde uzmanlardan öğrenip sizlerle payşalıyoruz.

Öncelikle bal köpüğü saç rengi hangi cilt tonlarına yakışır bunu bilmemiz gerek. Çünkü sırf rengi güzel diye bir saçı boyamak uyumsuz bir tende güzel durmayacaktır. Eğer koyu bir teniniz ya da bronz bir teniniz varsa bu saç rengi size çok uygundur. Gelelim hangi ton saça sahipseniz, nasıl bir işlem uygulamanız gerektiğine.

Sarı ve ya Kumral Saçlılar için Bal Köpüğü Rengini Elde Etmek

Eğer sarı ve ya kumral tonlarında bir saça sahipseniz yapmanız gereken Loreal Casting 7.30 bal köpüğü saç boyasının yarısını, Koleston 9.3 altın sarısı tüp boyasının yarısını ve bunlarla da 1 şişe %9’luk Oksidan’ı karıştırıp bir boya elde etmektir. Uçlardan diplere doğru boyama stiliyle etkili bir renge sahip olabilirsiniz.

Açık Platin Sarısı Saçlardan Bal Köpüğü Renkli Saça Geçiş

Platin saçlı kadınların yapması gereken boya karışımı ise şöyle; Loreal Casting 7.30 bal köpüğü saç boyasının üçte ikisi ile Koleston 9.3 altın sarısı tüp boyasının üçte biri. Bu karışım ile istediğiniz ideal bal köpüğü rengine ulaşmak mümkün.

Kumral ve ya Açık Kahve Tonlarından Bal Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Eğer başlıkta belirttiğmiz gibi kumral ya da açık kahve tonlarında bir saça sahipseniz ve bal köpüğü rengini evde elde etmek istiyorsanız; Koleston 9.3 Altın Sarısı saç boyasını, Palette 8.65 Kahve köpüğünün üçte biri ve %9luk Oksidan ile elde edilen karışımdan bir boya üretmelisiniz. Bu boya ile saçlarınızı boyadığınızda bizlere teşekkür edeceksiniz.

Siyah ve Koyu Saç Renginden Bal Köpüğü Saç Rengi Elde Etmek

Bu saç rengi diğer saç renklerinden daha zordur. Çünkü bal köpüğünün tonu siyaha ve koyu tonlardan çok uzak sayılabilir. Sizlere tavsiyemiz mutlaka bir kuaför yardımıyla saçlarınızı açmanızdır. Tek bir boyama ile istediğiniz renge ulaşmanız zor olsa da bir kaç boyamada siz de bal köpüğü saç rengini elde edebilirsiniz.

Bal Köpüğü Saç Rengi Fotoğrafları

Siz de evinizde Bal Köpüğü Saç Rengi'ni elde edebilirsiniz.
Siz de evinizde Bal Köpüğü Saç Rengi’ni elde edebilirsiniz.
Bal Köpüğü Saç Rengi farklı şekillerde saçlara uygulanabilir.
Bal Köpüğü Saç Rengi farklı şekillerde saçlara uygulanabilir.
Bal Köpüğü Saç Rengi farklı tonlarda da saçlara uygulanmaktadır.
Bal Köpüğü Saç Rengi farklı tonlarda da saçlara uygulanmaktadır.
Hafif dalgalı saçlarda Bal Köpüğü Saç Rengi oldukça hoş durmaktadır.
Hafif dalgalı saçlarda Bal Köpüğü Saç Rengi oldukça hoş durmaktadır.
Kıvırcık ve düz saçta bal köpüğü saç rengi çok hoş duruyor.
Kıvırcık ve düz saçta bal köpüğü saç rengi çok hoş duruyor.
Sizler için farklı modellerde bal köpüğü saç rengi fotoğrafları.
Sizler için farklı modellerde bal köpüğü saç rengi fotoğrafları.

Herhangi bir sorunuzda, nasıl karıştıracağınızı bilmiyorsanız ya da istediğiniz bal köpüğü saç rengine ulaşamadıysanız sizlere bir yorum kadar uzağız.

10 YORUM

  1. Bal köpüğü saç rengi benim de favori saç renklerim arasında yer alıyor ancak istediğim tonu elde etmek oldukça zor. Her saç renginden nasıl bal köpüğüne geçilebileceğini anlatmış olmanız çok faydalı olmuş. Ayrıca paylaştığınız örneklerdeki renkler aşık olunası :)

  2. Merhaba benim anliyamadigim sey altin sarisi boyanin tamamiyla kahve kopugu boyanin ucte biriyle sadece bir sise %9luk oksidasyonumu karistiricagiz acele cvp verirseniz sevinirim tsrkkurler

    • Evet, eğer saç renginiz kumral veya açık kahve tonlarındaysa Koleston 9.3 Altın Sarısı saç boyasının tamamı, Palette 8.65 Kahve köpüğünün üçte biri ve 1 şişe %9luk Oksidan ile bal köpüğü saç rengi elde edebilirsiniz.

  3. Benim şuanki Saç rengim platin sarı fakat diplerim geldi kendi saç rengim ise siyaha yakın çok köyü kahve tavsiye ettiğiniz platin renklerini yapsam diplerim nasıl olur acaba tereddüt te kaldım . Birde örnek fotolar farklı tonlar sizinki hangi tondan olacak (tavsiye ettiniz karışım ) teşekkür ler Bu arada bilgilendirdiginiz için ?

  4. Kolay gelsin çok faydalı bir yazı olmuş emeğinize sağlık…
    Benim sorum ise benim sacım röfle sarı ve kumral var sacımda ben açık bi bal köpüğü istiyorum koyu sa sevmiyorumyardımcı olurmusunuz lütfen

  5. SAÇLARIMIN RENGİ KÜLLÜ SARI 9.3 ALTIN SARISI VE 8.65 KAHVE KÖPÜĞÜ KARIŞTIRINCA BAL KÖPÜĞÜ RENGİNİ ÇOK AÇIK TONLARDA ELDE ETMEM DİMİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZ LÜTFEN

  6. Sac koyu kumral ve bal kopugu yapmak istiyorum olurmu acil yazarmisiniz yoksa saca acmami yapilsa ustubeni boyansa

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here