Anasayfa Moda Bahar mı Geldi Ne?

Bahar mı Geldi Ne?

491
0
PAYLAŞ

Vee o dört gözle beklediğimiz bahar geldi sonunda :) Şimdi ne giyelim; kalın mı, ince mi diye düşünmeye fırsat vermeyecek tavsiyelerde bulunma vakti.

Öncelikle giyimimizi hava durumunun bozulma ihtimalini göz ardı etmeden ancak şık ve rahat giyinmeyi de ihmal etmeden devam ettireceğimizi bildirmek istiyorum. Nasıl mı diyeceksiniz? Buyrun bakalım nasılmış :)

etek4

Bu mevsimde etrafımızda açan çiçeklere eşlik etmeliyiz gerek giyinişimiz ile gerek ise  enerjimiz ile.

Bence maxi etekler baharın ve yazın vazgeçilmezidirler. Gerek kombinlerinin kolay oluşu gerek ise gün içerisinde size rahat hareket etme olanağı sağlamaları nedeniyle kullanışlıdırlar. Renk uyumunu yapmak tamamen sizin zevkinize kalmış durumda.

etek3

maxi-etekler

 

Maxi eteğinizi ister gömlek, ister dantelli bluz, ister t-shirt ile kombinleyebilirsiniz tıpkı buradakiler gibi.

etek1

Yine kısa bir etek ve t-shirt kombini. Bu kombini basit görünümden kurtarmak için aksesuar şart. Kendinize güvenin takın takıştırın:)

elbiise2

Maxi etekler dışında kullanabileceğiniz bir diğer kıyafet, uzun veya kısa cıvıl cıvıl renkler ile dolu elbiselerdir. Eğer gün boyu yürüyerek keşif yapacak iseniz efilefil elbiseniz ile ve yanınıza aldığınız ince bir ceket ile günüzü harika geçirebilirsiniz.

Üstelik bunların kombini daha kolaydır çünkü tek parça kıyafet giyiyorsunuz üzerinize  havaya göre bir kot ceket, deri ceket veya mini ince hırkalar ile kombinleyebilirsiniz. Aksesuar kısmı da var tabi ki:)

elbise1

 

Unutmamanız gerek birkaç küçük ipucu daha. Kesinlikle yanınızda bir şemsiye olmalı ve kıyafetleriniz rahat kullanımda olduğu için ayakkabılarınız babet, sandalet, dolgu topuk ayakkabılar olsun. Malum içimiz cıvıl cıvıl iken rahat hareket edip koşmalıyız :)

Baharınız hep sizinle olsun :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here