Anasayfa Moda Renkler Bahar Güneşi: Sarı

Bahar Güneşi: Sarı

725
0
PAYLAŞ

Üniversite arkadaşlarım çok iyi bilir, eskiden siyah, beyaz ve lacivertten başka bir renk giymezdim :) Kombinlemesi kolay olduğundan sanırım, her yeni aldığım kıyafetim bu renklerde olurdu. Üniversiteden mezun olup da işe başladığımda yavaş yavaş dolabımda farklı renklere yer açmaya başladım. Ama bir tek sarıdan uzak durdum..

Ben renklerin insanın modunu etkilediğine inanırım ve benim için her zaman hüznün rengiydi sarı. O yüzden de her rengi denedim ama sarıyı asla. Ta ki geçen yaz sezonuna kadar…

Ne zamanki bütün vitrinlerde yerini aldı, her yerde karşıma çıkmaya başladı, benim gardırobumda yerini aldı bahar güneşinin rengi :) Evet artık bana baharı en çok hatırlatan ve giydiğimde kendimi mutlu hissettiren renk, sarı. Enerji veriyor, kıyafetlerime hareket katıyor, canlı hissettiriyor.

Bu rengi birçok yerde kullanmak mümkün. İster sarı bir ayakkabı alın kendinize, ister bir elbise ya da bir çanta, ya da elbiselerinizi kombinleyen sarı aksesuarlar.. Ama biran önce siz de gardırobunuzda bir yer açın bu bahar güneşine :)

Gelin önce sizin için derlediğim birkaç kombin önerisine göz atalım:

Ve bu sezondan örnekler:

 

PAYLAŞ
Önceki yazıZamansız Stilin Tamamlayıcısı “Jogger Pants”
Sonraki yazıGelinliklere Geyşa Ruhu Katın
Emel Doğru
Lojistik sektöründe çalışıyorum ve pek çok kadın gibi yoğun bir iş temposuna rağmen moda, alışveriş, cilt bakımı hayatımın her anında benim de ayrılmaz bir parçam... Modayı yakından takip eden ama her moda olanı uygulamak yerine kendi tarzını oluşturmak gerektiğine inananlardanım :) Bu konudaki fikirler, kadınlar arasında paylaşılan tüyolar kahve molalarında kalmasın, burada sizlerle de paylaşayım istedim.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here