Anasayfa Moda Ayakkabılar Ayakkabı Aşkına

Ayakkabı Aşkına

419
0
PAYLAŞ

Sanırım tüm kadınların en büyük tutkularından biri de ayakkabılardır. İstisna erkekler hariç, genelde erkeklerin sahip oldukları ayakkabı sayısı  10 çifti geçmezken, kadınların ayakkabı sayısı neredeyse bir dükkan açma boyutuna gelir. Nedir kadınların bu ayakkabı sevdası?

Bence ayakkabı o kadar önemli ki aslında, istediğiniz kadar güzel giyinin, altına giydiğiniz ayakkabı yanlış bir seçimse tüm o kıyafetin güzelliği bir anda nötürleşiverir.

Ve hatta ayakkabı, kıyafetten daha bile önemlidir. Bırakın ayakkabının kıyafeti tamamlayıcılığını bence ayakkabı kıyafetin bile önündedir.
shoes10 shoes7 shoes5 shoes1Biz kadınlar bence ayakkabı konusunda hem  şanslı hem şanssızız. Özellikle  topuklu ayakkabının kadına verdiği zerafet ve cazibe konusunda şanslıyken, o topuklularla bütün gün veya gece dolaşmak nasıl bir azaptır. Ama bir kadını dişi yapan vazgeçilmez  detaylardan biri yine de topuklu ayakkabıdır.shoes3 shoes2Kadınların ayakkabı tutkularının önüne geçememelerinin sebeplerinden biri de çeşitlilik olabilir mi? Bu kadar birbirinden farklı, güzel, şık alternatifler varken, hangi kadın buna kayıtsız kalabilir ki? shoes9 shoes6 shoes4 shoes8Tabi spor ve düz ayakkabıların da hakkını yememek lazım. Rahatlık her zaman önceliktir. Hele bir de o rahatlığı şıklıkla birleştirebiliyorsak.

Sonuçta, kim ne derse desin, biz kadınlar olarak , ayakkabılar sizi seviyoruz!!!!!

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here