Anasayfa Moda Ayakkabılar Ayağınızdaki Şıklık: Bilekten Bağlamalı Topuk Ayakkabılar

Ayağınızdaki Şıklık: Bilekten Bağlamalı Topuk Ayakkabılar

2522
3
PAYLAŞ

Artık dolabınızı topuklu ayakkabılarla donatmak istiyor olabilirsiniz. Ancak kafanızdan geçen soru işaretleri sizi rahatsız ediyor olabilir. İlk tercihinizin nasıl bir ayakkabı olacağına karar verememiş olabilirsiniz. Klasik stilettolardan istemiyorsunuz. Günlük tarza uygun rahatlıkla elbiselerinizin yada eteklerinizin belki de taytlarınızın altına giyebileceğiniz modellere bakıyorsunuz. Peki bilekten bağlanan topuklu ayakkabıları denediniz mi?

Hem günllük tarzınıza uyum sağlayan hem de sizi daha rahat hissettiren.. Topuklu ayakkabıyla sokağa çıktığımız o ilk andaki rahatsızlık veren histen kurtulmak isteriz. Ayağımızı tam olarak kavrayan bir topuklu ayakkabı kendimizi daha rahat hissetmemize yardımcı olacaktır. Bileğimize oturan bir şerit bize bu güveni verebilir.

Kumaş pantolon veya taytlarınızın altına ince şeritli topuklu ayakkabıları tercih ederken, etek ya da elbiselerinizin altına kalın şeritli veya tamamen kapalı olan ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Bu sayede elbiselerinizi daha gösterişli hale getirip günlük görünümüne biraz olsun hareket katmış olabilirsiniz :)

 

topuklu (1) topuklu (2) topuklu (3) topuklu (4) topuklu (5) topuklu (6) topuklu (7) topuklu (8) topuklu (9) topuklu (10) topuklu (11)
topuklu (13) topuklu (14) topuklu (15) topuklu (16) topuklu (17) topuklu (18) topuklu (19) topuklu (20) topuklu (21) topuklu (22)

3 YORUM

  1. Çok şık paylaşımlarda bulunmuşsunuz, çok tercih etmediğim bir modeldi ancak söylediklerinizden sonra tekrar deneyeceğim :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here