Anasayfa Öne Çıkanlar Audrey Hepburn’den İlham Alın!

Audrey Hepburn’den İlham Alın!

1115
0
PAYLAŞ

1950’lere damga vurmuş ve günümüzde de halen daha kendinden bahsettirmeyi başaran güçlü, kendine has stil sahibi bir moda ikonu… Audrey Hepburn… Onunla birlikte kadın modası yeniden şekillendi. Babet ve kısa topuğun hanımefendi görüntüsüne aslında çocuksu bir hava katmıştır. Bu durum onu daha da kendine has bir çizgiyle ilerlemesine olanak sağlamıştır.

audrey hepburn 1950lerde Moda audrey hepburn ile moda stil ikonu audrey hepburn ikonu ilham alın audrey hepburn

Gözlük, inci küpeler, leopar desenler, kemikli gözlükler ve gösterişli aksesuarları daha sade (basic) ürünlerle tercih ederek yalın havasına dişilik kattı.

moda şıklığı

 

Audrey-Hepburn

Audrey Hepburn daha farklı kullandığı fular ve eşarpları ona neden masum ve dişi dediğimizin sebeplerinden.

Audrey Hepburn Chic Style With An Elegann audrey hepburn

Eyeliner çekilmiş gözlere, rimel ile bütünleştirerek gözlerinin anlamlı bakışlarını ortaya çıkarmıştır. Doğal renklerle belirginleştirdiği elmacık kemiklerini de belirginleştirerek Audrey Hepburn makyaj tarzını oluşturmuştur.

audrey hepburn stili vintage audrey hepburn vintage

Moda tarihine olduğu kadar da Beyazperdeye de adını altın harflerle kazıyan Audrey Hepburn, hala dişiliği temsil eden ince uzun bedeni, aristokratik tavırları, sade minimalist şıklığı ve zarafetiyle kadınlar için Zarafet İkonu.

audrey hepburn modası audrey hepburn stil yarat siyah beyaz

 

Küçük siyah elbiseleri moda dünyasına katan ve kadınların gardırobundan eksik olmuyorsa bunun sebebi kesinlikle Audrey Hepburn’dür.

Doğallığın ve şıklığın tarifsiz kadını.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here