Anasayfa Moda Aşkın Rengi Kırmızı İle Her Zaman Daha Çekici

Aşkın Rengi Kırmızı İle Her Zaman Daha Çekici

1181
0
PAYLAŞ

Küçük bir kızken, hangimiz kırmızı bir çift ayakkabı için, annelerimizin başının etini yemedik, daha sonra genç kızlığa adım attığımızda, makyajla ilk tanışmamız, kırmızı bir rujla olmuştur bir çoğumuzun. Kırmızı canlı,tutkulu, heyecanlı, iddialı, enerjik ve göze çarpan bir renk olduğu için, biraz cesaret isteyen bir renktir.

Eğer o gün kendimizi çok iyi hissetmiyorsak tercih etmeyiz, ama görünür, çekici, göz alıcı olmak istediğimizde en doğru seçimdir. Ve biliyoruz ki tutkunun rengi olan kırmızı, genelde erkeklerin bir kadında görmekten en çok hoşlandığı renktir.

İster parlak kırmızı, ister şarap rengi ya da nar çiçeği olsun, tek bir ceket, boydan bir elbise ya da sadece ufak bir aksesuarda kullanılan kırmızı, kıyafeti çekici bir hale sokacaktır. Siyah ve beyaz kombinleri en güzel tamamlayan üçüncü renk kırmızıdır.

Ayrıca son yıllarda nude dediğimiz ten tengi tonları ile çok kullanılan kırmızı, neon turuncu ile de farklı ve neşeli bir uyum göstermektedir. Pek tabii kırmızı ayakkabıları da unutmuyoruz, seksi stiletto bir de kırmızı ise uygun bir kıyafet ile anında sizi ortamdaki en çekici kadın konumuna getirebilir.

Benim çok fazla cesaretim yok, ve dikkat çekmeyi sevmem derseniz de ufak bir çanta ile başlayabilirsiniz kırmızı turlarına, ister sarışın, ister esmer olun kırmızı ile her zaman daha çekici olacağınız kesindir.

PAYLAŞ
Önceki yazıDüğün Pastası Deyip Geçmeyin!
Sonraki yazıDiyet Kahvaltılar
Funda Turan
İşletme mezunu, edebiyat asığı, moda tutkunuyum. Tarz sahibi, pozitif , gülümsemeyi seven, renkli, her işini aşkla yapan bir gönül insanıyım.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here