Anasayfa Moda Kırmızı Halı AmfAR Galası!

AmfAR Galası!

526
0
PAYLAŞ

Amerikan AIDS/HIV araştırma ve yardım derneği tarafından New York’ ta yapılan AmfAR 2015 Galası, büyük ilgi gördü.
AmfAR’ da bir başka ilgi gören olay ise, Hoollywood starlarının öpücükleri oldu! Geceye katılan ve bağış yapmak isteyen hayırseverler için bu öpücükler, açık artırmada satışa çıkarıldı.Tabi ki dünyaca ünlü yıldızları öpmenin yolu milyon dolarlardan geçiyor. Kulağa oldukça cazip bir teklif gibi gelmiyor mu sizce de?

amfar robert

AmfAR sinema derneğinin düzenlediği bu gecede, açık artırmada ‘seksi vampir’ olarak adlandırılan ROBERT PATTİNSON’ ın yanağına bir öpücük konduran kızlar, 28 Bin Doları gözden çıkardı! Yardım kampanyasında Pattison’ ın yanağı, 56 Bin Dolar kazandırdı. GEORGE CLOONEY öpücüğüne ise; 550 Bin TL değer biçildi.

Gelelim; bir çok ünlü ismin bir araya gelerek, organizasyon’ u yapılan gece, şıklık ve zarafet yarışına dönüşürse;

kendall jenner2015-amfar-gala

KENDALL JENNER

Seksi yırtmacı ile kırmızı elbisenin içinde oldukça şık ve zarif duran Jenner, galanın en şık bayanlarından olduğu kesin. Bir galaya yakışır şekilde tarzını ortaya koymuş J.

paris-hilton

PARİS HİLTON

Ünlü isimlerin arasında bulunan Hilton, bu gecede şıklığından ödün vermiyor. Gözlerimiz kendisini öpücük artırmasında aradı fakat Hilton, görücüye çıkmamıştı. Siyah elbisenin şeffaflığı ile oldukça çarpıcı duran tasarım Paris’ i biraz kısa gösterdiğini söylemeliyiz.

karlie-kloss

KARLİE KLOSS

Victoria Secret’ ın melekleri bağış gecesinde! oldukça seksi ve sade bir tasarım seçen Kloss’ un kıyafeti Kendall’ ın kıyafeti ile oldukça benzer. Bu bizleri biraz hayal kırıklığına uğratmadı değil. Umarım bunu kendi aralarında skandal haline getirmemişlerdir.

ıman-abdulmajid

IMAN ABDULMAJİD

ilerleyen yaşına rağmen günümüz ‘stil ikonları’ arasına ismini yazdırmıştır Abdulmajid. Günümüz trendy’ i takip eden Iman, galada oldukça sade ve şık olmayı istemiş olmalı. fakat giydiği kıyafeti kendisine hiç yakıştıramadık. Günlük tarz olabilecek bir kombin ile karşımıza geçti. üstündeki kıyafet o kadar uzun gelmiş olmalı ki paçaları yerlerde sürünüyor, bu gecede kendisini daha şık görmeyi umuyorduk.
sevgilerle.

Diğer ünlü güzeller ve şık kıyafetleri;

rihanna-tom-ford-amfar-gala

RİHANNA

mia-moretti

MİA MORETTİ

naomi-campbell

NAOMİ CAMPBELL

julia-restoin-roitfeld

JULİA RESTOİN

josephine-skriver

JOSEPHİNE SKRİVER

jessica stam

JESSİCA STAM

jacquelyn-jablonski

JACQUELYN JABLONSKİ

ıvanka trump

IVANKA TRUMP

heidi-klum-gala-amfar-2015

HEİDİ KLUM

crystal renn-amfar-gala-2015
CRYSTAL RENN

coco-rocha

COCO ROCHA

camila-alves

CAMİLA ALVES

PAYLAŞ
Önceki yazıMercedes Benz Fashion Week & NYFW 2015
Sonraki yazıGebelik Döneminde Psikoloji ve Depresyon
Makine yapı ressamlığı ve konstrüksiyon mezunu, blog yazarlığı yapmakta ve kendi kitabını oluşturmakta. şuan ise Plato Myo' da Moda tasarımcısı olup kendi markasını oluşturmak için yol almış durumda. Tarzımı belirlemiyorum çünkü Moda; üstünde küçük oyunlar oynayacağınız bir oyundur.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here