Anasayfa Blog 57.Grammy Kırmızı Halı

57.Grammy Kırmızı Halı

509
0
PAYLAŞ

Giambattista Valli pembe elbisesiyle geceye damga vurdu

57. Grammy Ödülleri Los Angeles’ta düzenlenen görkemli bir geceyle sahiplerini buldu. Gecede köklü hard rock grubu AC/DC sahne aldı. Gecenin en çok konuşulan ismi önemli 4 ödülü alan Sam Smithken kırmızı halının en dikkat çekici ismi Rihanna oldu. 

Rihi’nin sade makyajı oldukça etkileyici. Elbisenin görkemi makyajdan ve ağır aksesuardan kurtarmış. Elbisesine sıkı bir atkuyruğu ya da sıkı bir balerin topuzu daha anlam katardı.

Proenza Schouler
Proenza Schouler

Beyonce her zaman olduğu gibi kırmızı halıda siyahı tercih etti. Elbise baştan aşağıya hatalı, Beyonce’nin balık etli hatlarına daha sıkı bir kumaşla teninin güzelliğini ortaya koyan bir renkte elbise tercih etmeliydi. Ayrıca saçları daha özenli olmalıydı.

Tabi ki sönmeyen yıldız, yılların efsanesi Madonna! Madonna’nın değişmeyen mayo tarzı Givenchy asaletiyle harika bir hal almış. Efsane yıldız yılların eskitmediği güzelliğini hala koruyor. Gün geçtikçe yıllara meydan okuyor. Sahne showları ile herkesin dilinde! Popun kraliçesi kırmızı halıda yine kendini herkese hayran bıraktı!

Givenchy

Givenchy

Kırmızı Halının bence en kötülerinden biri Kim Kardashian’dı. Bornozu andıran ağır işlemeli elbisesi melez teninde oldukça sönük kalmış. Saçları çok özensiz ve makyajı çok yetersizdi.

Kim Kardashian Jean Paul Gaultier tercihiyle en kötüler arasında yer alıyor.
Kim Kardashian Jean Paul Gaultier tercihiyle en kötüler arasında yer alıyor.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here