Anasayfa Moda Gelinlikler 2015’te Çok Konuşulacak Tesettür Gelinlik Modelleri

2015’te Çok Konuşulacak Tesettür Gelinlik Modelleri

2744
0
PAYLAŞ

Beyaz bir gelinlik içericisinde hayatının en güzel gününü yaşamak her genç kızın en  özel hayalidir. Evlilikte ilgili planlar daha küçük yaşlardan itibaren yapılır. Gelinlik dükkânlarının önünden geçerken her genç kızın gözü takılır.

Dine uygun bir evlilik yaparak bu yönde tesettürlü gelinlik tercihi yapacak olanlar için 2015 yılı trend tesettür modelleri görücüye çıktı.

Sizlerde evlilik planları yapıyorsanız ve yeni tesettürlü gelinlikleri merak ediyorsanız. İşte Tesettür Gelinlik Modelleri 2015 karşınızda.

Tesettür gelinliklerde bu sezon göze çarpan en büyük yenilik, çok doğal ve sade gelinlik modelleridir. Tül ve dantel gelin başları bu sezon taşlı gelin başlarından çok daha ağır basıyor.

Kabartmalı gelinliklerin üzerinde gülkurusu, gümüş ve altın yaldızlı işlemelerde göze çarpan diğer bir yenilik.

Tesettürlü gelinliklerin üzerinde kullanılacak duvak modelleri de gelinlikleri tamamlayacak türden işlemeli ve dantel çalışmalarıyla ağırlık verilmiş.

Tesettür gelinliklerde gelinlik renginde bu sezon kırık beyaz çok moda. Alışıla gelmiş beyaz renginden öte krem rengi gelinlikler 2015 yılında revaçta. Krem gelinliklerde kullanılan kumaşlar geçmiş yıllarda kullanılan kumaşlarla aynı olsa da üzerinde uygulanan tül çalışmaları gelinlikleri bambaşka bir havaya sokmakta.

Tesettürlü gelinliklerde kullanılan aksesuarlar modelleri de gelinlikleri tamamlayan türden doğal ama göz alıcı. Sadeliğin hüküm sürdüğü tesettürlü gelinlik modellerinde tokalar, bileklikler ve gelin etek tokaları bu sezonun en trend aksesuarları.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here