Anasayfa Moda 2015 Tesettür Eşarp Modelleri

2015 Tesettür Eşarp Modelleri

1587
0
PAYLAŞ

Dini inançları gereği tesettüre giren kadınlar, şüphesiz hem gerekliliği yerine getirmek istemekte hem de uygun görülen tarzda giyinerek şık olmayı düşünmektedir. Her gelen yeni yılla özellikle kadınların ilgisini çeken moda trendleri değişmektedir. Tesettür giyim de bu değişimden nasibini almaktadır. Tesettürlü kadınlara özel açılan mağazalar, şık butikler ve diğer yerler, her geçen gün vitrinlerini yenilemekte, kadınların da görüşlerine uygun bir şekilde yeni bir moda trendi oluşturmaktadır. Tesettür denilince akla ilk olarak eşarp gelmektedir. Tesettür kıyafet modası sürekli değiştiği gibi eşarbın da değişime uğraması kaçınılmazdır. Yine kadınların istekleri ve beklentileri göz önünde bulundurularak hazırlanan 2015 tesettür eşarp modelleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

Tesettürlü kadınların giyimden daha çok özen gösterdiği eşarplar her geçen gün modaya uygun olarak değişmektedir. Her mevsime göre canlılık kazanan eşarplar bu yaz da canlı renklerle kendini gösterecektir. Eşarp ve şal olmak üzere ikiye ayrılan 2015 tesettür eşarp modelleri tek renk ve daha çok açık renklerin üzerine işlenen desenlerle karşımıza çıkacaktır. Sonbahar-kış kreasyonuna değinecek olursak, bu mevsimlerde de genel olarak kış renkleriyle donatılmış, simetrik tasarımlar hakim olan ve tek renk eşarplar vitrin ve kataloglarda yerlerini alacaktır. Özellikle tek renk eşarpların üzerine birkaç ara renk serpiştirilerek kombinler yapılacaktır. Kadınlar 2015 tesettür eşarp modeli seçerken üzerlerine giyecekleri kıyafetlerin renk ve desenine uygun tarzda seçimlere dikkat etmelidir.

PAYLAŞ
Önceki yazı2015 Yırtmaçlı Abiye Elbise Modelleri
Sonraki yazıKlasik Stilin Deseni: Kazayağı
724Kadın.com sitesi yöneticileri tarafından kullanılan hesaptır. Siz de yazar olup bu bölümde kendi isminizi görmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here