Anasayfa Moda Aksesuarlar 2015 Palm Cuff Modelleri

2015 Palm Cuff Modelleri

353
0
PAYLAŞ

Geçmişten bugüne baktığımızda aksesuarların insanların hayatında son derece büyük önem taşıdığını görüyoruz. Birbirinden farklı aksesuarlar kadınların ilgi odağı olmuştur. Bilezik tarzı aksesuarlar ise en çok dikkat çeken aksesuar olma yolunda oldukça ileri seviyede. Son dönemlerde bu durum daha çok artmaya başlamıştır.

2015 trendlerine bakacak olursak en çok dikkat çeken aksesuar olarak palm cuff çılgınlığı göze çarpıyor. Palm cuff; el bileziği ya da el üstü bileziği olarak iki şekilde anılan, oldukça dikkat çekici ve şık bileziklere verilen addır.

Palm cuff Hollywood’dan ülkemize geçiş yapan yeni bir aksesuar çeşididir. 2015 palm cuff modelleri geniş çaplı seçenek yelpazesiyle de çoğu kadının ilgi odağı olmuştur. El üstüne takılması sebebiyle dikkat çekici ve farklı bir tarz oluşturmada yardımcı olan bir aksesuar olarak fazlasıyla rağbet görüyor. 2015 palm cuff modellerine göz atacak olursak sade tercih edenler için ince bir bilezik gibi görünüm sağlayan palm cufflar oldukça idealdir. İnce bir yaprak deseni görüntüsündeki palm cuff çeşidi ise ona uygun bir kıyafet kombini ile tarzınıza kusursuzluk katabilir. Klasik tarzı sevenler için 2015 palm cuff modellerinde geniş seçenekler bulunuyor. Taşlı palm cufflar özel bir gecede abiyenizi tamamlamak için en ideal aksesuar çeşididir. 2015 palm cuff modellerini eklem yüzükleri ile kombin yaparak daha hoş bir görüntü ortaya çıkarabilir ve kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here