Anasayfa Moda Ayakkabılar 2015 Nike Air Max Modelleri

2015 Nike Air Max Modelleri

3745
0
PAYLAŞ

Birçok insanın gözdesi olan Nike Air Max geniş tercih seçenekleri ile 2015 yılında da büyük rağbet görme yolunda ilerliyor. 2015 Nike Air Max modelleri yaz aylarında hafiflik sağlarken sonbahar ve kış mevsiminde soğuk havalara karşı daha dayanaklı seçenekler sunarak büyük ilgi odağı olmayı başarıyor.

Klasik 2015 Nike Air Max modelleri, özellikle koşucular için geliştirilmiş olmasına rağmen birçok insanın rahatlık açısından tercihini ondan yana kullanmasını sağlıyor. Renk çeşitleri ve seçenekleri ile dikkat çekici özelliğe sahip olması da insanların kayıtsız kalmasına neden oluyor.

2015 Nike Air Max modellerinin en yeni üyesi olan Nike Air Max Lunar1, klasik modelden %28 oranda daha hafif olmasından dolayı kaçırılmaması gereken ürünlerden biri olmuştur. Üst yüzeyinin dikişsiz olması sayesinde daha esnek ve rahat oluşu birçok insanın tercihini bu üründen yana kullanmasını sağlamıştır.

Nike Air Max 90, görünür Air tabanı ile tasarım değiştirmeksizin yıllardır süregelen değerini aynı şekilde koruyor. Bambaşka renk kombinasyonu ile klasiklerden vazgeçmeyenlerin en büyük ilgisi haline gelmiştir.

Nike Air Max Thea, 2015 Nike Air Max modellerinin en genç ve yeni üyelerinden biridir. İncecik tasarımı, taze renkleri ve kolayca kombinlenebilen modeli ile bütün kadınların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Günlük hayatta rahat bir kullanım isteyenler tercihlerini, 2015 Nike Air Max modellerinden Nike Air Max Essential’dan yana kullanabilirler. Klasik sevenler için de yine vazgeçilmez bir modeldir.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here