Anasayfa Moda Kışlık 2015 Kış Modası: Kürkler

2015 Kış Modası: Kürkler

767
0
PAYLAŞ

Soğuk geçen bu günlerde kış modasının en önemli parçasını montlar oluşturmaktadır bildiğiniz üzere. Buradan yola çıkarak son zamanlarda dikkatimi çeken kürk modası hakkında bilgi vermek istiyorum sizlere.

Sıcak tutmasının yanında sadece bir mont olmakla kalmayıp bir statü sembolü ve şıklığın simgesi olan kürkler 2014-2015 kış modasına damgasını vurdu. Birçok ünlü tasarımcı sonbahar – kış koleksiyonlarında oldukça şık kürk tasarımlarına yer verdiler. Podyumların yanı sıra sokak modasında da kendine yer edinen kürk , uzun bir zaman da bu yerini koruyacak gibi görünüyor.

Tabi ki de bir hayvan hakları savunucusu olarak gerçek kürkleri değil imitasyonlarını almalıyız. Bu konuyla ilgili birçok dünyaca ünlü tasarımcı da Peta ‘ ya destek vermektedir. Geçmişe nazaran bu konuda daha hassas ve bilinçli olunması da bence kayda değer bir gelişmedir.

Eee ne demiş ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld ”You can’t fake chic , but you can be chic and  fake fur.” diyerek sizlerle beğendiğim birkaç kürk modelini paylaşmak istiyorum.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here