Anasayfa Moda 2015 Kakül Modelleri

2015 Kakül Modelleri

1569
0
PAYLAŞ

Son yıllara damgasını vuran saç kesim modelleri özelikle kakül kesimleri 2015’de de etkisini devam ettiriyor. Yüz şekline uygun kakül kesim modelleri ile sizlere bir nebze olsun yardımcı olalım.

Yüze göre kakül kesimi bayanları daha genç ve güzel gösteriyor. Her kakül her yüz tipine yakışmayabiliyor.

Kare yüz için köşeli hatlarını yumuşatmak içinse kakülün kenarları oval şeklinde aşağı doğru uzanan bir tarafı yoğun olan modeldir.

Kalp yüzlü hanımlar için uygun olan kakül ise ortadan ayrılan kaşların altına kadar inebilen ince uzun kakül modelidir. 2015 kakül modelleri yüze göre tasarlanmış ve zayıf hatları dolgunlaştırmak için düzenlenmiştir.

Şimdi ise oval yüz için kesilecek kakül kesimine bakalım. Uzun ve yandan uçları inceltilmiş asimetrik kaküller, kirpik ve kaş arasında tercih edilirse oval yüz için şahane görünüm olabilir.

Küçük alın içinse ortadan ya da yandan ayrılmış elmacık kemiğine kadar uzanan kaküller kullanılmalıdır.

Geniş alına sahip bayanlar içinse dağınık aşağı doğru inen kakül kesimleri, yukarıdan aşağıya doğru inceltilmiş kakül ve perçem kesimleri geniş alın yüz şekline daha uygun olacaktır.

Çoğu kadın kakül kelimesini bile sevmez. Ancak 2015 kakül modelleri ile sizde hayatınıza bir ayrıcalık, farklılık yaratabilir ve daha çekici olma yoluna gidebilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki yazıÇocukların Dünyasında Kadına Şiddet Yok!
Sonraki yazıBig Boss ;)
724Kadın.com sitesi yöneticileri tarafından kullanılan hesaptır. Siz de yazar olup bu bölümde kendi isminizi görmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here