Anasayfa Moda Aksesuarlar Güneş Gözlüğünüzü Nasıl Alırdınız?

Güneş Gözlüğünüzü Nasıl Alırdınız?

1311
2
PAYLAŞ

Yaz, kış demeden kullandığımız güneş gözlükleri, hem göz sağlığımız için, hem de kombinlerimizin en etkili tamamlayıcılarından biri olduğu için hayatımızda önemli bir yere sahip. Güneş gözlüğü seçimlerinde gözlüğün kalitesi kadar, yüz hatlarına uygunluğu ve sezonun popüler modellerinden olması da oldukça önemli. Peki ya bu sezonun popüler modelleri neler mi? Buyurun hep birlikte bir göz atalım.

70’li yılların retro havası güneş gözlüklerine de yansıdı. Büyük yuvarlak çerçeve, kedi gözü çerçeve, saydam camlı gözlükler günümüze yansıyan retro eğilimlerden.

Ayrıca bir klasik haline gelen pilot gözlük dediğimiz aviator gözlükler, kare çerçeveli gözlükler, geçen sezondan miras kalan beyaz çerçeveli gözlükler, sokak modasında sıkça göreceğimiz oval çerçeveli gözlükler dikkat çeken modellerden.

Saçlar ve kıyafetlerdeki ombre etkisi gözlüklerde de kendisini gösteriyor. Renk geçişi olan ombre camlar ile cool bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Yuvarlak çerçeveli gözlükler hemen hemen her yüz şekline uyum sağlarken, dikkatli kullanılması gereken modellerden. Süsten hoşlanan, ışıltıyı seven bayanlar, bol ışıltılı çerçeveler ile bu yaza damga vurabilirsiniz. Yarım çerçeveli gözlükler de yine sokak modasının popüler parçalarından biri olmaya aday.

Peki ya siz güneş gözlüğünüzü nasıl alırdınız?

retro güneş gözlüğü2 retro güneş gözlüğü3 retro güneş gözlüğü4 retro güneş gözlüğü5 retro güneş gözlüğü1

aviator güneş gözlüğü1 aviator güneş gözlüğü3


kare güneş gözlüğü3kare güneş gözlüğü2kare güneş gözlüğü1beyaz çerçeveli güneş gözlüğü2beyaz çerçeveli güneş gözlüğü1beyaz çerçeveli güneş gözlüğü3


oval güneş gözlüğü1ombre güneş gözlüğü1yuvarlak güneş gözlüğü4yuvarlak güneş gözlüğü5yuvarlak güneş gözlüğü3yuvarlak güneş gözlüğü2yuvarlak güneş gözlüğü1ışıltılı güneş gözlüğü1ışıltılı güneş gözlüğü2ışıltılı güneş gözlüğü3yarım çerçeveli güneş gözlüğü


2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here