Anasayfa Manşet 2015 Deri Ceket Modelleri

2015 Deri Ceket Modelleri

1863
1
PAYLAŞ

Son dönemlerde çok fazla tercih edilen deri ceketler çeşit ve renk seçenekleri ile herkesin ilgisini çekmeye başlamıştır. Her yaştan insanın ilgi odağı olan deri ceketler 2015 yılında daha farklı modeller ile vitrinlerde yerini almaya hazırlanmıştır.

Burada 2015 deri ceket modellerine göz atmak yerinde olacaktır. Deri ceket seçiminde en çok tercih edilen renk siyahtır. Siyah renk seçeneği 2015 deri ceket modellerinde çok sık kullanılmıştır. Sıradan deri ceketler her zamanki gibi 2015 deri ceket modellerinde de bulunmaktadır.

Farklı modellere bakacak olursak en çok dikkat çeken 2015 deri ceket modelleri asimetrik kesime sahip olan deri ceketlerdir. Kesim tarzının farklılığı ile kendine özgü tarz oluşturmak isteyenler tarafından en çok tercih edilen modellerden biri asimetrik kesim deri ceketlerdir. Doğru ve sağlıklı bir kombin yapılması durumunda istenilen amaca ulaşmak için bu tarz deri ceket modelleri rahatlıkla tercih edilebilir. Kesiminin yanı sıra fermuar kısımlarının da asimetrik olduğu deri ceket modelleri son derece dikkat çekici ve iddialı bir görünüm vermektedir.

2015 deri ceket modellerinde bayanlar için en çok tren olan model siyah renkte, kolları detay içeren, çizgili ve kapitoneli deri ceketlerdir. Renkli deri ceketlerin yanı sıra asil bir renk olan siyahı tercih ederek son dönemin deri ceket trendine siz de ayak uydurabilir, giyiminizi son derece dikkat çekici duruma getirebilirsiniz.

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here