PAYLAŞ
2015 Yaz Bahar Makyaj Trendleri
2015 Yaz Bahar Makyaj Trendleri

2015 e girmiş olduğumuz şu günlerde tüm trendlerin yenilenmesiyle beraber, Bahar Yaz Makyaj Trendleri de belli oldu şimdiden. Baharın gelmesiyle beraber makyaj trendlerinde de çiçekler açıyor adeta. Yepyeni bir makyaj trendi tüm bayanların tenini sarıyorbu sezon.

Kusursuz bir görüntüye sahip olmak, tüm gözleri güzelliğiniz ile üzerinize çekmek için 2015 bahar ve yaz makyaj trendlerini bilmeniz gerekmektedir.

İşte 2015 makyaj trendleri;

  • Baharın ve yazın çarpıcı renkleri farlar üzerinde kendini belli ediyor. Kadifemsi bir dokunuş ile gözlerinize anlam kazandırmak için metalik tonlardaki farlar ile çok alımlı görüneceksiniz. 2015 yılının ilkbahar ve yaz aylarında göz kapaklarınız ağırlık ve asillik kazanıyor adeta. Sizlerde metalik tonlarından oluşan far renklerini şimdiden alın ve makyaj modasından hiç geri kalmayın.
  • 2015 yılında gözleri kışkırtıcı ve çok çekici bir hale getiren eyeliner uygulamalarını ilk bahar ve yaz makyaj modasında renkli eyelinerlere bırakıyor. Renkli ve hareketli bir yılı karşılayan makyaj trendleri bu sene renkli eyelinerler ile gözlere güzellik katmaya geliyor.
  • 2015 makyaj trendlerinde Dudak renklerinde yine bilindik renkler bulunuyor. Fakat renklere bu sezon mat bir duruş damga vuruyor. Daha ciddi ve seksi bir duruş için mat renklerden oluşan rujlar yerine alamaya geliyor.
  • Allık makyajın olmazsa olmaz unsurlarının en başında yer alıyor. Yüze bir anda tek başına canlılık katabilen allıklar 2015 makyaj trendlerinde yine mat ve doğal allık renkleri ile giriş yapıyor. Gülkurusu ve şeftalimsi tonları bu yılın en yenisi, en modası.

 

PAYLAŞ
Sonraki yazı2015’te Çok Konuşulacak Tesettür Gelinlik Modelleri
724Kadın.com sitesi yöneticileri tarafından kullanılan hesaptır. Siz de yazar olup bu bölümde kendi isminizi görmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here