Anasayfa Öne Çıkanlar 2015-2016 Sonbahar Kış Saç Trendi

2015-2016 Sonbahar Kış Saç Trendi

849
0
PAYLAŞ

sac-renk2015 sonbaharında aykırı renklere hazır mısınız? Çünkü bu sezon sıkça sıcak bakır ve mor siyah göreceğiz. Doğru tonu bulduğunuzda beyaz tene de buğday tene de yakışacak renklerdir.

Tabi ki saç trendleri renkle bitmiyor. Bu sezon küt ya da bob kesim, dağınık kahküller, ensede atkuyruğu ve retro modellerle bolca karşılaşacağız.marykateolsen-bob-kesimBob kesim her daim kullanabileceğiniz, modası asla geçmeyen parisienne bir kesimdir. Özellikle kısa boylu kadınların tercih etmesi gereken bir modeldir çünkü saçlarınız ne kadar uzun ve hacimliyse üst bedeninizi o kadar saklar ve küçük gösterir. Bu modelse sizi olduğunuzdan uzun gösterecektir.

saç-örgüsü

normcore-topuz

Doğal dağınık saç örgüsü ve normcore topuz uzun saçlıların günlük yaşantıda rahatlıkla kullanabileceği saç trendlerinden. Normcore topuz biraz maskülen bir hava verir. Bundan hoşlanmıyorsanız doğal bir saç örgüsü ya da yandan atkuyruğu sizin için ideal.

Headbands-1

Saç bantları ve broşlar bu sezonun en kullanışlı saç aksesuarları. Ne yapacağınıza karar veremiyorsanız ya da saçlarınız kötü günündeyse sizin için kurtarıcıdır. Asos gibi internet sitelerinden kolayca bulabilirsiniz.

retro-sac

Son olarak retro saçlar karşımıza çıkıyor. Krepeli ve kabarık saçlar özel bir geceye giderken ya da akşam dışarı çıkarken rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller.

Günün sözü; “Bir filmin bir başlangıcı, bir ortası ve bir sonu olmalı, ama sıralama ille de böyle olmak zorunda değil.”

– JEAN-LUC GODARD

PAYLAŞ
Önceki yazıRenkli Yastıklar
Sonraki yazıCildine İyi Bak
Ece Bultan
İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Moda Tasarımı bölümü mezunuyum. Moda dışında müziğe ve spora ilgi duyuyorum. Yemek yapmayı çok seviyorum.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here