Anasayfa Moda Aksesuarlar 2015 2016 Sonbahar Kış Aksesuar Modası

2015 2016 Sonbahar Kış Aksesuar Modası

1093
0
PAYLAŞ

Kendi stilinizi oluşturmak istiyorsanız aksesuarlar en önemli parçalar arasında yer almaktadır. Kombinizde yer vereceğiniz bir aksesuar kıyafetinizi çok farklı göstereceği gibi sizin görünümüze de çok farklı bir hava katar. Çok sade ve sıradan bir kombin yapmış olsanız bile, sizlerle paylaşacağımız trend aksesuar modelleri ile çok şık olabilirsiniz. Akseuar modasında en dikkat çeken yeni model kolyeler ve kışlık kulaklıklar oldu. İsterseniz hep beraber bu farklı ve yenilikçi trend aksesuarlara bir göz atalım.

Trend Kolye Modelleri

2015-2016 Sonbahar Kış sezonunda moda olan kolye modelleri. Hepsi birbirinden farklı tarza sahip ve sizlere bam başka bir tarz katacaktır. Ünlü tasarımcıların elinden çıkan bu kolye modelleri bu sene çok konuşulacak.

Kolye Modelleri Trend 2 Kolye Modelleri Trend 3 Kolye Modelleri Trend 4

Bu senenin moda kolye modelleri.
Bu senenin moda kolye modelleri.

Küpe Modelleri

2015-2016 yılında sonbahar kış aylarında en çok göreceğimiz küpe modelleri. Her zevke uygun trend bir küp bulmak mümkün.

İnci Aksesuar Modelleri 1 Küpe Modelleri 3 Küpe Modelleri 2 Küpe Modelleri 1

 

Bileklik Modelleri

Bileklikler hemen hemen her sezon kadınların kullandığı aksesuarlar arasında yer almaktadır. Sizler için bu sezonun trendi, soğuk günlerde kullanabileceğiniz bileklik modellerini derledik. Bu sezonun trend kolyelerinde geomterik şekiller ve asimetrik modeller fazlasıyla dikkat çekiyor.

Bileklik Modelleri Trend 2 Bileklik Modelleri Trend 1 Bileklik Modelleri Trend 3 Bileklik Modelleri Trend 4 Asimetrik Bileklikler

 

Yüzük Modelleri

Kış ve sonbahar aylarında da yüzükler modasını koruyor. İşte 2015-2016 sezonunda moda olan yüzük aksesuarları. Sade yüzüklerden ziyade kalabalık gözüken, büyük şekillere sahip, birden fazla bulunan yüzükler trend olacak.

Yüzük Modelleri Trend 1 Yüzük Modelleri Trend 2

 

İnci Akseuarlar

İnci aksesuarlar yazın olduğu gibi kışın kalın ve gösterişli kombinlerde yerini alması gereken akseuarlardan. İnciler hiç bir zaman modasını kaybetmeyecek gibi gözüküyor.

İnci Aksesuar Modelleri 2 İnci Aksesuar Modelleri 1

 

Fular ve Boyunluk Modelleri

Fularlar ve boyunluklar sonbahar kış aylarında en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yerini almaktadır. Ayrıca bu sezon omuzluk adı verdiğimiz kürk modelleri de dikkat çekmektedir.

Aksuar Modası: Fular Modelleri 1 Aksuar Modası: Boyunluk Modelleri 1 Aksuar Modası: Kürk Omuzluk Modelleri 1 Aksuar Modası: Fular Modelleri 2

 

Eldiven Modelleri

Sonbahar ve kış aylarında kadınları şık gösteren aksesuarlardan biri de eldivenlerdir. Bu sezon moda olan eldivenler ise omuz hizasına kadar uzanan modeller. Giymek cesaret istese de ünlü modacılar bu sene bu ürünleri tavsiye ediyor.

Aksuar Modası: Eldiven Modelleri 1 Aksuar Modası: Yılan Derisi Modelleri 1 Aksuar Modası: Eldiven Modelleri 2 Aksuar Modası: Eldiven Modelleri 3

 

Kış Aylarına Özel Kemer Modelleri

Bu kemerleri kışlık kombinlerinizde kullanarak 2015-2016 sezonuna uyum sağlayabilirsiniz. Büyüklük ve eskiye dönüş kemer modellerinde dikkat çekiyor.

Aksuar Modası: Kemer Modelleri 2 Aksuar Modası: Kemer Modelleri 3 Aksuar Modası: Kemer Modelleri 1

 

Kışlık Kulaklık Modelleri

Kışlık kulaklıklar hem sizi soğuktan koruyacağı gibi kombininize sıradışı bir görünüm katacaktır. Bu sezonun en moda aksesuarı bu kulaklıklar diyebiliriz.

Aksuar Modası: Kulaklık Modelleri 2 Aksuar Modası: Kulaklık Modelleri 1

 

Trend Broş Modelleri

Broşlar da kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz, sadeliğinize şıklık katabileceğiniz aksesuarlardan.

Broş Modelleri 1

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here