Anasayfa Moda Kombinler 2015-2016 Sezonunun Anahtar Renk Kombinleri

2015-2016 Sezonunun Anahtar Renk Kombinleri

4560
0
PAYLAŞ

Eveeet bir sezonu daha geride bıraktık. Elbette ardımızda bıraktığımız yılın trend rüzgarları bu sezonda da etkisini sürdürmeye devam edecektir. Fakat bu yeni sezon bakalım bize hangi renk kombinlerini sunuyor…

imageSonbahar-kış sezonuna sıkı bir giriş yapan gece mavisi, turkuaz ve sıcak turuncuyu Bir arada kombinleyebilirsiniz. Bence soğuk renklerin yanına her zaman sıcak bir renk atmakta fayda var. Özellikle de bu soğuk kış aylarında.

imageBunun yanı sıra aksesuarlara olduğu kadar giysilerin detaylarına da yansıyacak olan renkli deriler; kürk, deri, güderi ve kuş tüyü olarak hayatımıza giriş yapacak.

İşte size kış ayları için bir kaç renk kombini. İster bu renkleri bir arada kullanın ister yaratıcılığınızı:)

image

image

Gece hayatına geldiğimizde ise karşımıza bütün ihtişamıyla dore çıkıyor. Çantalardan kabanlara, çizmelerden kazaklara kadar heryer altına bulanacak.

imageİlkbahar-yaz renkleri de kışa oranla içinde yine canlı renkler barındırsa da genel olarak daha soft ve romantik bir yapıya sahip olacak.

imageYani işin özü hanımlar, bu yıl doreler, pembeler, kırmızılar, maviler, deriler yani ne ararsanız var. Bana düşen size eğlenceli kombinler dilemek :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here