Anasayfa Öne Çıkanlar 13 Şubat Yaklaşıyor: Fifty Shades Of Grey!

13 Şubat Yaklaşıyor: Fifty Shades Of Grey!

443
4
PAYLAŞ

Her kadın deli gibi sevilmek ister. Peki, sapkın bir sevgi sizleri tatmin eder mi? E.L. James’in kaleminden beyaz perdeye aktarılan ‘Fifty shades of grey’ için son 10 gün!

Fifty-Shades-Covers

Üç kitaptan oluşan ‘Grinin Elli Tonu’ ülkemizde de tüm dünyada olduğu gibi yankı yarattı. Özellikle kadınların cinsel hayata bakışını değiştiren bu roman serisi “Romantik, özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı… Bu roman dengenizi sarsacak, sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak.” sloganı ile tüm kadınları esir aldı.

fifty_shades_grey_cover

İlk romanın konusu ve muhtemelen ilk filmin konusu “Edebiyat öğrencisi olan Anna Steele, genç girişimci Christian Grey’le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekiçi, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Ana, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Ana’nın güzelliği, zekası ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder, Ancak şartlar vardır…

Grey’in sıra dışı erotik istekleri karşısında şoka uğrayan ama bir yandan da heyecana kapılan Ana tereddüde düşer. Büyük başarısına rağmen Grey şehvete esir olmuş ve hükümetme hırsı olan bir adamdır. Çift, cüretkar ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye yelken açarken, Ana, Christan’ın karanlık sırlarını ve kendi gizli arzularını keşfeder.”

Film uyarlamasını Ünlü Yönetmen:Sam Taylor-Johnson’un üstlenmekte. 100 dakika sürecek filmin baş rol oyuncuları uzun süren tartışmalar sonrasında Christian Grey: Jamie Dornan ve Anastasia Steele: Dakota Johnson olarak belirlendi.

Screen-Shot-2014-04-01-at-4.19.58-PMRomanı okurken hayalinizde canlandırdığınız karakterler farklı olabilir. Fakat Jamie’de hayal ederken o sert bakışlı sapkın Grey’e cuk oturduğunu göreceksiniz.

Romanları okumayan varsa 10 gün süreniz var, filme kadar okuyun ve sonra filme gidin nacizane fikrimi sorarsanız. Çünkü romanda ki Grey sizin ama beyaz perdedeki hepimizin, unutmayın!

Filmin şimdiye kadar iki fragmanı yayınlandı, bir göz atın isterseniz.

Sevgililer gününde sevgilinizi de götürüp Grey’den ders almasını sağlaya bilirsiniz.

İyi seyirler ve İyi okumalar!!!

4 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here